Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő lélekgyilkos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő lélekgyilkos vagy csak akikkel én találkoztam?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Csalódott vagy, de ne túlozz!
2022. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Inkább akkor ha túlságosan beleéled magad. De én is találkoztam olyannal, akivel találkozó előtt órákat telefonoztunk, aztán az eslő találkozó után derült ki, hogy még a volt pasiját szereti, és tőlem valamiféle megváltást várt, hogy hátha.... Onnatól meg full bunkón viselkedett, és nekem is szarul esett.
2022. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Csak akikkel te foglalkozol.
2022. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
mind az, abból nyerik az energiájukat
2022. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő tette volna fel azt a kérdést, hogy minden pasi hűtlen/bunkó/agresszív, akkor rögtön megjelent volna a hímsovi hadtest, hogy áldozathibáztasson.


Én azt mondom, hogy léteznek gonosz, manipulatív, "lélekgyilkos" nők, és őszintén sajnálom, ha valaki összeakad egy ilyennel. Viszont aki folyamatosan ilyenekkel akad össze, az nézzen jól magába és keresse meg az okát. (Ugyanezt tanácsolom a 20. alkalommal kihasznált/megalázott/megcsalt nőknek is.)

2022. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen, minden nő. Úgyhogy ne is kezdj innentől semelyikkel sem,különben elszívják az életerőd! Sőt! A legbiztosabb, ha bezárkózol az otthonodba előlük, és soha, de soha rá sem nézel egyre sem 😨😨😬😬
2022. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Lehet igazad van, ha ennyire eleged van a nőkből, akkor még ott vannak neked a férfiak!😀

Sok sikert!

2022. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Incel vagy
2022. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Vannak pénztárca gyilkosok is, hidd el az sokkal rosszabb 😅
2022. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2022. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!