Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradnátok úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradnátok úgy egy párkapcsolatban, hogy a párotok jobban szerette az exét, az ex volt számára az első nagy szerelem és ti nem tudtok ennek helyébe lépni bármivel is próbáljátok lenyűgözni a párotokat?

Figyelt kérdés
De nem érezteti ezt veletek a párotok, sőt sok energiát fektet a kapcsolatba, csak egyszerűen nincs meg az az intenzív érzés, mint ami a volt kapcsolatában megvolt.

2022. okt. 19. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És ezt ő mondta vagy csak te gondolod így? Mert ha nem mondott ilyet és nem is érezteti, akkor lehet nincs is így. Ha ő mondta, akkor viszont nem akarnék így vele lenni, nem lennék csak egy pótlék az ex helyett.
2022. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
jól mondja az első!
2022. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki konkrétan (és valószínűleg nem is fogja), de mikor beszéltünk erről úgy éreztem, hogy jó volt a megérzésem.
2022. okt. 19. 21:27
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Tehát nem mondott ilyet...

Feleslegesen rágod magad ezen, akármi volt is elmúlt, annak a kapcsolatnak nem véletlenül lett vége. Most veled van, téged szeret, magadat, őt és a párkapcsolatotokat rombolod, ha ilyesmin agyalsz, és megpróbálsz kicsikarni belőle olyat, amit nem akar mondani. Azt mondod semmi jele ennek, jól megvagytok, akkor engedd el magad, és hagyd, hogy boldogok lehessetek.

Valószínűleg az önbizalmad nagyon kevés, ezért hasonlítod magadat, a kapcsolatotokat ahhoz a másikhoz, ez teljesen felesleges, mindenkinek van múltja, és minden kapcsolat más, nincs mit összehasonlítani, ha olyan csodás lett volna a mai napig együtt lennének, de nincs így.

2022. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, még egy dolog.

Nem kell lenyűgöznöd, csak legyél önmagad, az éppen elég! Az izzadva megfelelni vágyás sem kifizetődő, el fogsz fogyni benne.

2022. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Az ilyenek mindig elcseszik életük szerelmét.

Én is hasonlóval jottem össze, elottem 7 éves kapcsolata volt meg a nagyszerelme, és sokáig nem is vett senkit komolyan.

Csak épp én sem őt;)

Na ez vezette el ida hogy aztán én lettem elete nagyszerelme. Csak ahogy az exével, velem is elcseszte. Így járt.

2022. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondnám, hogy semmi jele, mert szokott az exéről beszélni relatíve gyakran, pedig már évek óta szakítottak. És a probléma az, hogy ezek a sztorik tök általános dolgokról jutnak az eszébe. Ez indította el bennem az egész lavinát és úgy tűnik, hogy jó a megérzésem.
2022. okt. 19. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem érezném azt, hogy most én vagyok neki az egyetlen, a szerelme, akkor nem maradnék. Ez pedig utalhat erre. Mindenképp felhoznám, és beszélnék vele arról, hogy ez nekem rosszul esik, megkérdezném ő mit gondol erről, tényleg előrébb van-e az exe élmény, intenzitás, érzések bármi tekintetében.


Tapasztalatot nem tudok mindani, a párommal kölcsönösen elsők vagyunk egymásnak minden szempontból.

2022. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem maradnék. Mert amint lesz lehetőség vissza fog menni, pont azért mert rájön h jobban szereti
2022. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig az exét szereti. Te csak egy pótlék vagy
2022. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!