Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza, ha kezdeményezem?

Figyelt kérdés

Két nő vagyunk. Együtt vagyunk lassan másfél éve. Tanácstalan vagyok. Ő az erősebbik karakter kettőnk között. Körülbelül egy hónapja van az hogy ha én kezdeményezek akkor vissza utasít. ( Pl : nézzük a filmet, most filmezünk, stb. ) Régen nem volt gond hogy film közbe, vagy hogy meg lett állítva.

Ha ő kezdeményez akkor mindig van szex. De az én kezdeményezésem mindig vissza van utasítva. Miért van ez? Lehetséges hogy mindig rossz pillanatban próbálkozom?

Tegnap este rám mászott de észrevette egy ideje hogy nem megy annyira nekem a szex, mire én elmondtam neki hogy azért mert azt vettem észre hogy folyamatos jelleggel vissza vagyok fordítva utasítva és ez bántja a lelkem. Mire azt mondta nem tudja miért van így ez de gondolkodni fog rajta.



2022. okt. 21. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok egy hullámon
2022. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Volt mostanában valami ami előrelépés az életedben? Előléptetés, fizetésemelés, új barátok, valami ami miatt, ha tudat alatt is de irigy és így próbál meg némi kontrollt gyakorolni feletted?
2022. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi. Munkanélküli vagyok jelenleg. Nemrég költöztem ide hozzá a városba. Gnrh injekciót kap endometriózisra, fáj neki folyamatosan stb. De ezt sem értem kifogástalan hogy ő amikor szeretne kezdeményez. Fordítva pedig egyszerűen lehetetlen.
2022. okt. 21. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah hát azért itt van egy elég lényeges részlet. Ha hormonokkal kezelik, akkor annak lehet hullámzó libidó az eredménye. Ez nem a fájdalomról szól. Nyilván ő tudja, hogy mikor érez vágyat, akkor kezdeményez. Ha meg mélyponton van, akkor meg csinálhatsz te bármit, nem nagyon lesz eredménye. Ha véget ér a kezelés majd visszaáll.
2022. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kíván mindig azt mondja. Én érzem hogy ez nem ezzel kapcsolódik jelenleg össze. Mert fennáll ez a dolog lassan egy éve. És tudom mikor amiatt utasított vissza.

De ez valahogy más. Mikor ő úgy gondol akkor mehet. De amúgy egyébként nem. Meg rám szól hogy "szívem".

2022. okt. 21. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ő az erősebbik karakter kettőnk között."

Ezt mind a ketten tudjátok. Ő uralkodni akar. Ha nem hódolsz be neki, akkor változni fogtok, és változni fognak a dolgok is.

2022. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék behódolni, eszem ágában sincs. Amit érzek elmondom, kimondom nyilván. Ezekre azt kapom hogy saját magammal van bajom, hisztizek. Elhagyna egy idő után szerintem. Ő az aki a hangot emeli mindig. Én egy türelmes karakter vagyok teljesen. Ő ellentétem ebben mert ő azonnal türelmetlen és ideges.
2022. okt. 21. 14:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Emellett nagyon szeretjük egymást. És van amikor minden rendben. De most ez a szex kezdeményezéses incidens van éppen. Illetve nem tudom mi lesz a válasza a "nem tudom miért utasítalak vissza minden egyes alkalommal".
2022. okt. 21. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"van amikor minden rendben"

Ez nekem kevés lenne.

És ráadásul ha elfogadod, azzal behódolsz neki.

2022. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!