Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy kell harapófogóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy kell harapófogóval kihúzni a páromból mindent, ha valami bántja, akkor mit tehetnék még, hogy jobban kommunikáljon velem?

Figyelt kérdés

Az elején tisztáztuk egymással, hogy ha valami bántja egyikünket, akkor megosztjuk a másikkal. De ő olyan, hogy inkább csendben marad, hetekig-hónapokig elfojtja magában, majd egy teljesen váratlan pillanatban elém tálalja, hogy pár hónapja mit csináltam. Olyan dolgokra emlékeztet, amiket már rég elfelejtettem.

Céges buliba elmentem nyáron, vannak nagyon csinos kolléganőim és velük is beszélgettem, de az ott készült képek alapján azt hiszi, hogy flörtöltem velük, holott eszem ágába se jutott kikezdeni senkivel sem. Tegnap este mondtam neki, hogy most hétvégén lesz egy összejövetel néhány egyetemi csoporttársammal, erre felhozta a hónapokkal ezelőtti dolgot, hogy én milyen jól érezhettem magam akkor és most úgy döntött, hogy holnap elmegy a barátnőivel egyet bulizni, mert ki akarja ereszteni a gőzt.

Ja még annyit, hogy előtte tavasszal elvittem a szomszéd párral négyesben vacsorázni és szerinte csillogó szemekkel néztem a szomszéd lányra úgy, mint még rá soha. Pedig egyáltalán nem így volt. Nagyon rosszul esik, hogy több hónapos problémákat hoz fel és ez idő alatt rágódik a semmin.

Mindig győzködöm arról, hogy ha valami bántja, mondja el rögtön, de nem teszi, hanem X idő múlva robban nála a bomba.

Mit tehetnék érte és értünk, hogy javíthassak a kommunikáción közöttünk?

Sajnos van egy olyan nagyon rossz érzésem, hogy valamit meg akar bosszulni a korábbi sérelmek miatt most hétvégén rajtam, mert nagyon csinos nő, sok férfinak meg szokott rajta akadni a szeme....



2022. okt. 21. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha már sokszor beszéltetek róla és sokszor bátorítottad a változásra, akkor nem tudom, mi mást lehet tenni, mint hogy keresel egy olyan nőt, akinek nincsenek ilyen súlyosságú lelki defektusai, és kommunikáció valamint bizalom terén képes arra az alapszintre, ami mellett normális párkapcsolatot lehet működtetni.
2022. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudnék ilyen folytott kapcsolatban létezni!
2022. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyedben már rég ultimátumot adtam volna. Vagy kommunikál velem rendesen és párban gondolkodik, úgy kezeli a személyemet is érintő problémáit vagy húzzon a büdös picsába. Ne nekem legyen már gyomoridegem amiatt, mert napokig sumákol egy sarokban. Tanuljon meg kapcsolatban élni, akkor elvárhatja, hogy törődjenek is vele.
2022. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Annyiról van szó, hogy a négyes vacsin valószínűleg félreértelmezte a reakcióidat. Esetleg korábban is mondhattál neki valamit, amiből arra következtethet, hogy elégedetlen vagy vele... A szépsége ellenére önbizalomhiányos lehet, ezért reagálhat így ezekre, nem bízik már valami miatt benned ill. a kapcsolatban.


És hogy mit tehetsz?

Vidd olykor magaddal a Te társaságodba is és csináljatok sok közös programot, ahol érezheti, hogy figyelsz rá.

Lehetőleg ne dicsérj nyíltan előtte más nőket.

Beszéljétek meg, hogy kinek hol kezdődik a megcsalás egy kapcsolatban (ránézés, flört, chat, tánc, csók, szex stb?)


Nem tudom mióta vagytok együtt, de nekem úgy tűnik szereted, mert tenni akarsz a kapcsolatért.

Még nem késő, ismerjétek meg minél jobban egymás igényeit és szívből kívánom, hogy sikeresen tudjatok alkalmazkodni egymáshoz ;)

2022. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ráférne egy pszichológus, hogy vele dolgozzon az önbizalmán, mert jelenleg úgy tűnik, mindenki alá értékeli magát, azt is "jelnek" látja, ami nem az, csak felerősíti, és túlhangsúlyozza. Sajnálom, mert ezzel rengeteget rombol magán, rajtad és a kapcsolaton. Amit a #4 ír, azt én is javasolnám.
2022. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy azt gondolja végig, hogyha hamar szól a gondjairól, akkor még időben el tudjátok kezdeni a megoldásán való agyalást, és ez jobb, mint a tűzoltás.
2022. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem rágódás, csak normális memória működése. Ha hónapokig nem merül fel semmi ami emlékezteti arra a szituációra akkor nem fogja azt elemezgetni neked, elfelejti a sok minden más miatt amire figyel. De ha felmerül valami hasonló akkor eszébe jut, és akkor beszél róla.
2022. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!