Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm kérésére megígértem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kérésére megígértem h nem maszturbálok, de most a betegsége miatt lehet hogy másfél hónapig nem szexelhetünk. Mit csináljak, megbántani nem akarom?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ha a háta mögött csinálom akkor átverem őt, és jogosan nagyon be fog rágni ha rájön, viszont ha megkérdezném h "mi lenne ha amíg beteg vagy addig kiverném néha" azzal meg eléggé megsérteném.

Már így is, nagyon óvatosan próbáltam felhozni h kényeztethetne (már pár napja eléggé kanos vagyok), de eléggé kiakadt, h önző vagyok és csak magamra gondolok, ahelyett h rá gondolnék és támogatnám mikor beteg.


2022. okt. 21. 14:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
33%
Ne csináld a háta mögött. Kérj felodozást egy időre. Meg kell értenie. Miért sértenéd meg ezzel?
2022. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
...tényleg, ha az incel kifejezés önkéntelen cölibátust jelent, akkor a házasságban élő, de teljes önmegtartóztatásban élő személyek - amilyen pl. a kérdező is lehet nemsokára - is incelnek számítanak? A szó eredeti jelentésében... végül is...
2022. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Ezért kell értelmes nővel összejönni.
2022. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
25%
verd előtte. Igazból nem azzal van baj, hogy vered, hanem azzal, hogy másra.
2022. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért ígérsz ilyen baromságot? Engem ezerszer jobban kiakasztana, a "kényeztethetnél", mint az, hogy elvonulsz kiverni. Mi a rossz a masztiban?
2022. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 És értelmes férfinak lenni. Mert normális férfi nem ígér meg olyat, hogy soha nem fog magához nyúlni. (normális nő sem)
2022. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

"Mi a rossz a masztiban?"

Egyesek nem tudják elviselni, ha nem ellenőrizhetik száz százalékig a másik tevékenységeit és gondolatait. Hogy biztos másokat néz közben vagy másokra gondol közben. (arról elfeledkeznek, hogy utóbbit igazából szex közben is megteheti...)

2022. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Barátnőm ellenzi a maszturbálást. Ez egy hosszú téma és most nem mennék bele. Lényeg hogy mikor összejöttünk, elkezdtünk szexelni sokat beszéltünk erről és meggyőzött.
2022. okt. 21. 15:09
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez nagyon gaz. Ha egy ember befolyásolni tud téged ilyen szinten szexuálisan, konkrétan akkor bármi másban is.

Ez egy annyira alapvető emberi ösztön, hogy ha egy másik ember uralni tudja, akkor minden másban a saját képére formalhat.

Nem egészséges maszturbalas nélkül élni, kapcsolatban sem.

2022. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet az hogy a legtobb pasi egy csicska csak en fogok ki mindig dominánsakat?
2022. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!