Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki szeretőt tart hogyan tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőt tart hogyan tud elszámolni a lelkiismeretével?

Figyelt kérdés

Hihetetlennek tartom hogy ezt valaki meg tudja tenni

(minap olvastam hogy a Schwarzwaldklinik egyik főszereplője a magánéletben együtt él a férjével és a szeretőjével,azért ez se jobb)


2010. szept. 27. 21:41
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
aki szeretőt tart annak nincs lelkiismerete. így nincs mivel elszámolnia sem.
2010. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Aki szeretőt tart, az lelkileg már el jut odáig, hogy ezt valahol normálisnak érezze. Szóval komoly lelki ismeretfurdalást nem hiszem, hogy éreznek azok, akik viszonyt KEZDEMÉNYEZNEK. Akik csak belekeverednek ilyen helyzetekbe, azok viszont elég hamar zárni szokták az egyik kapcsolatot.
2010. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
lelkiismeret? az meg mi..? kb. így..xD ami amúgy nem vicces csak ma már kész vagyok xDD
2010. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
én szerető vagyok és majd belepusztulok... senkinek nem ajánlom, de hát a tiltott gyümi édesebb
2010. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, ebbe én is gondoltam már bele...ha meg tenném valaha is (amit kétlek)...sosem tudnék többé a párom szemébe nézni, megölne a bűntudat, komolyan....:(
2010. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Voltam már szerető,az más volt,egyedül voltam...de ha nekem lenne az nehéz helyzet lenne számomra.
2010. szept. 27. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Én is szerető vagyok de nem vagyok rá büszke. Nem terveztem csak egyszerűen így alakult a dolog és túl jó vele ahhoz, hogy véget vessek a kapcsolatunknak. Az övék egy se veled se nélküled kapcsolat ami kb. 1 éve tart. Soha nem fogom arra kérni hogy hadja el a barátnőjét de ha ő beszeretné velem fejezni akkor nem ellenkeznék. Mindig azt mondtam hogy foglalt pasival nem kezdek, de mégis így alakult.
2010. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Inkább a szeretők igénytelenek.Osztoznak a testen,még ki se hűlt és már csámcsognak rajta,még rá se száradt a másik nyála,még fel se szívódott a másik váladéka.Ez a lelki szegénység,nem képesek és nincs is igényük rá hogy egy egész embert birtokoljanak,a maradékot rágják mint a hiénák és a sakálok.

A megcsalt személy csak egy tudatlan áldozat,de a szeretők megvetendő másodhegedűsök.Dögevők.

2010. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én párom nem szeretőket tart, vagy nem tudok róla, hanem a társkeresőkön ismerkedik, s sajnos sok mindent nem tudunk megbeszélni, mert sokat dolgozik.
2010. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

23:50


Akkor ez is egy álom kapcsolat:)

2010. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!