Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mar szamitogep függösegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar szamitogep függösegnek szamít? Van ki út?

Figyelt kérdés

Ferjem amikor csak teheti jatszik online jatekokon. Van egy 2 eves gyerekünk. Körülötte nagyon keveset segít, en mar nagyon ki vagyok mert rajta kivül senkim nincs ebben az orszagban.

Sose nezünk meg egy filmet, nem beszelgetünk, hazi munkaban ritkan minimalisat segit. Gyerekkel nem jatszik, azt mondja ö neki a szamitogep a ki kapcsolodas. Teljesen ketsegbe vagyok esve. Leg szivesebben haza költöznek a sajat orszagomba, be adnam a gyereket bölcsibe es el mennek dolgozni. Teljesen depresszios lettem a sok maganytol. Ha a szamitogepere ra nezek mar jön, hogy dobjam ki az ablakon. Ferjem szivesebben beszelget random online emberekkel mint velem. Nem erdekli mi van a gyerekkel vagy velem

Dolgozni nem akarja, hogy el menjek mert ö nem vigyaz a kicsire.


2022. okt. 23. 14:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Meg valami amit ki hagytam. Nemi eletünk 0, havi 1 alkalom is le csökkent 2 habi 1 alkalomra ami 10 perc kb :( en 30 leszek jövöbe es nem ezt az eletet szeretnem elni
2022. okt. 23. 14:50
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

ilyen függőségekrefüggőségekre akkor állnak rá az emberek amikor a valoság elől menekülnek.

nen akarják látni ami körülőttük van, nem akarnak abban élni, de nem szállnak ki, hanem menekülnek egy másik világba ami tele van adrenalinnal izgalommal vagy kikapcsol pihentet és jó.

2022. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
*néha duplázza a szavakat a telom bocsi(nem tudok rájonni mi ez)
2022. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%

Most ezt el se hiszem hogy ilyen is van.

De miért nem segít a férjed? Lehet hogy megsértődött, nem lehet? Mondd meg neki hogy ne sértődjön meg, az a világ leggázabb szokása.

2022. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van kiút: hallgass a szívedre és költözz haza !!


Kezdj új életet, mert ez a jelenlegi te is tudod/érzed, hogy sehová sem vezet és csak rosszabb lesz... végül betegség formájában fog kijönni rajtad a sok elfojtott düh.


De az is lehet, hogy a férjed a neten ismerkedik majd meg egy új nővel - szerintem ne várd meg!

2022. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

hozzámentél egy gyerekhez.

gondolom ez a függés nem most alakult ki nála. már a gyermekvállalás előtt tisztáznod kellett volna vele, hogy ő mit ért a család fogalma alatt.

2022. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

A férjed nem szeret titeket, ez van!


És mi értelme van szeretetlen környezetben élni ?!


Nehéz váltani, de szerintem előbb-utóbb úgyis meg kell majd lépned és minél tovább húzod, annál fájdalmasabb lesz...

2022. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Neki teher a családi élet.

Sok pasinak az nem ő az első.

2022. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

"Legszívesebben haza költöznek a saját országomba"


Tedd azt !


Egy életed van, azt ne szenvedéssel töltsd már el!

2022. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Sose gondoltam, hogy ilyen helyzetbe fogok kerülni.

Amig ki nem jöttünk külföldre a ferjem nem volt ilyen. Sokat kirandultunk, beszelgettünk, filmeztünk, el jartunk setalni.

Amiota itt vagyunk mintha egy barlangba elnenk. Eleinte keveset jatszodt majd teljesen be szippantotta ez a vilag, terhessegem alatt törtent a drasztikus függöseg kialakulasa. Nyilvan ha elötte müveli ezt nem vallalok gyereket es ide se jövök ki az biztos.

Most itt vagyok külföldön gyerekkel, csalad baratok nelkül egy függö ferjel.

Szerintem haza költözöm ev vegen(van hova menni szerencsere)

Nem minden a penz es a kümföldi elet. Lehet anyagi jobb let van, de a kapcsolatunk tönkre ment..

2022. okt. 23. 15:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!