Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Most mire hallgassak az eszemre vagy a pillanatnyi érzelmeimre?

Figyelt kérdés
régóta együtt vagyunk a barátommal nagyon szeretem szeretnék majd 1x hozzá menni eddíg minden jól is ment de most asszem szerelmes lettem egy fiuba akinek én is nagyon tetszek nagyon jól megvagyunk de én nem akarom őt szeretni a barátomat szeretném de ez a másik fiu még is nagyon vonzz és teljesen belehabarodtam egyretöbbet gondolok rá ha nem lehetek vele:(de én ezt nem akarom!
2010. szept. 27. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Először is a gépírástanárodra. Mondd meg neki, hogy jó lenne, ha nem inna annyit és megmutatná rendesen, hogy hol van a vessző és a pont a billentyűzeten.
2010. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Jól gondold meg, hogy mit veszíthetsz és miért.

Ha "régi" barátod szeretnéd, verd ki a fejdből az "új" fiút.

Ha nem tudod, ismerkedj meg vele, mint baráttal, aztán később még lesz időd dönteni.

2010. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
még anyitt h én arra jutottam h az életben nagyon sok ilyen lesz még és h most kéne megtanúlnom kezelni az érzelmeimet mert ha majd férjem lesz még sem tehetem majd meg h na szia most mást szeretek vagy nem tudom.a másik felem meg azt mondja h lehet mégsem a barátom az igazi és h ezzel a sáccal jobban össze illenék vagy boldogabb lehetnék de közbe meg tudom hogy a barátomat imádom és képtele lennék nélküle élni már és tudom h ha szakítanánk és össze jönnék másokkal elöb utóbb úgy is vissza vágyakoznék hozzá áá fogalmam sincs mit csináljak ezzel a fiuval és aza baj h nagyon sokat látom meg sokat vagyunk eggyütt és egyrejoban egymásba szeretünk
2010. szept. 27. 22:40
 4/22 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj,de ugye még közel sem vagy 18 éves? Hozzá akarsz menni egy fiúhoz,mikor mással szeretnél lenni? Milyen mesevilágban élsz? Hogy hozzámész valakihez és minden csillogó meg csodálatos lesz meg örök szerelem az esetleg a Barbie-ról szóló mesékben van. Ha már most ilyen gondolataid vannak,akkor mit csinálnál,ha egész nap együtt vagytok, dolgoztok, főzöl,mosol,takarítasz utána, (hallgatod a horkolását :) )
2010. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igazából nekem is kell egy dekódoló, hogy értsem, mit is vakersz ... :)ú
2010. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha szereted valóban a mostani barátod, jól megvagytok és kívánod is, eltudnád képzelni vele az életed boldogan, akkor a másikkal ne foglalkozz. Tanuld meg kontrollálni magad. Sokszor lesz olyan, hogy valaki felizgat, valaki édesnek tűnik számodra, de jól látod a dolgot, ebből csak baj lesz.
2010. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hogyan maradjak erős?hogyan tanúljam meg elfolytani a vágyaimat?
2010. szept. 27. 22:43
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha durva lennék, most azt modnanám, hogy verd ki te a fejdből, mert előbb utóbb ő fogja kiverni, ha nem állsz ellen. És akkor mi lesz?
2010. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam h most akarok férjhez menni hanem h majd 1x-r és nem hiszem h ahoz felnőtnek kell lenni h ilyesféle vágyai legyenek az embernek
2010. szept. 27. 22:45
 10/22 anonim ***** válasza:

Foglalkozz inkább a régi fiúval, a jövőtökkel. És vedd tudomásul, hogy az új aranyos, szép, de csak barát.

Tudom nehéz lesz. Gondolkodj, mit akarsz és valósítsd meg azt. Ezt nem lehet hirtelen. Adj magadnak időt.

2010. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!