Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném jobb kedvre a barátomat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történt. Olyan hirtelen történt az egész. Pár nap alatt egy életvidám emberből egy szomorú, borúlátó ember lett. Azt mondja, hogy összejöttek a dolgok neki. A munkája egyre több, és egyre bunkóbban bánnak vele. Otthon is gondok vannak. Akármit csinál, nem tetszik az anyukájának, meg a testvérének. Egy kicsit betegeskedik is, ráadásul a párkapcsolatunkban sem klappol minden. Pontosabban a szexben kezdődtek a gondok, és ez sajnos kihat az egészre. Mit csináljak? Most három napig nem is látom, mert úgy dolgozik. De ha látnám sem lenne egy épkézláb ötletem sem. A szexuális gondokat próbáltam megoldani azzal, hogy egy kis színt vittem bele, de nem hogy segített, inkább rontott az alapproblémámon. És én hülye tegnap ezt is rázúdítottam. Próbáltam finoman, de mégis tudom, hogy rosszul esett neki. Olyan rosszul érzem magam én is. otthon is próbáltam egy kicsit villámhárítót játszani közte meg a családja között, de abból is én húztam a rövidebbet. Féltem őt, de nagyon. Képes rá, és valami hülyeséget csinál. Mit tehetnék, hogy visszakapjam a vidám kis emberkét? Van valakinek valami ötlete?
2010. szept. 28. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
El kell otthonrol rangatnod egy kicsit, par napot ne menjen haza, legyen nalad vagy barhol mashol. Melohelyrol is vehetne ki par napot, te meg vegyel fel neki valami szexi alsonemut, kenyesztetsd egy kicsit szajjal-kezzel, adj meg neki mindent amit ker es jobb kedve lesz.
2010. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell azon törd magad hogy a kedvére tegyél mert az csak fordítva sül el.Ne veszekedj vele semmiért,légy elnéző inkább,jegyezd meg neki hogy örülnél neki ha rendeződnének a dolgai és újra a régi lenne és érezze azt hogy ha minden kötél szakad te BIZTOS ott vagy neki és ha kell segítesz.Ha ezt tudja és hisz benne akkor idővel ha a gondjai elcsitulnak helyrejön.Én is voltam ilyenben nekem ez segített. 31 F
2010. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!