Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem kedveli anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem kedveli anyukám szeretőjét akire apám ként tekintek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kapcsolatom. Ami nagyon jó.. Volt. De ugye én a szüleimmel élek. De elköltözni nem is fogok mivel ezt a házat a szüleim miattam csinálták meg. Meg a nevemen is van. 19 éves vagyok. A párom 26.kb másfél éve hozzám költözött a pasim. édesapám kint dolgozik Németországba. Anyukámnak van egy szeretője 17 éve. Szóval engem nem zavar mivel így nőttem fel. És úgy szeretem az illetőt mind ha az apám lenne. Édesapám havonta 1 szer jön haza. És havonta egyszer látom 5 éves korom óta. Szoval megszoktam a hekzetet. Nos a pasim nem éri meg a helyzetet. Igazából a körülöttem lévő emberek sem értik igazán. De a párom kifejezetten utálja anyukám szeretőjét. Sose kedvelte de az utóbbi időbe tiszta ideges ha anyukám szeretője itt van. Azért nem kedveli mert sajnálja édesapámat. Szeretem apukámat de nagyon keveset volt velem egész életembe. A pasim meg olyan szinten rühelli anyukám szeretőjét hogy ez a kapcsolatunkat is roncsolja. Az utóbbi időbe egyre rosszabb a helyzet bunkozik vele. És már olyat is mondott hogy válasszak. Nos válasszak a kapcsolatom (ami kezd tönkremenni) és az az ember között akit úgy szeretek mind ha az apám lenne.
2022. okt. 26. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát elég beteges ami megy otthon nálatok, ráadásul elköltözni se akarsz...

Legalább a pasid tudja, hogy neked ez így tökéletes és nem is akarsz a jövőben normális saját otthont? Vagy hitegeted?

2022. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Bele estel anyad palijaba.. lehet teged is kezelget neha.
2022. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Miért sajnálja apádat? Nyilván neki is van kint egy másik családja és tud anyád szeretőjéről. Mert azt ki ne találd már, hogy 2 éves korod óta ismered a pasit és sose szóltad el magad apádnak. A gyerekek nem így működnek.

Meg melyik pasinak felel meg 17 évig ez a helyzet? Havonta egyszer fogja a kis bőröndjét és elcuccol, hogy apádnak fel ne tűnjön, lakik meg ott egy pasi? Vagy azért tart fent egy lakást, hogy havonta egyszer ott aludjon? Vagy neki is van családja? Dolgozd ki jobban a sztorit!

2022. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű hogy azért nem kedveli a párod a szeretőt, meg ezt az egész helyzetet, mert az zavarja valójában hogy te ilyen környezetben nőttél fel, ilyen családi mintákat látsz otthon.

Szerintem attól tart, hogy ha nálatok ez a "normális" ezt látod anyukádtól, akkor majd te is ilyen módon fogsz viselkedni a későbbiekben ha esetleg összeházasodnátok.

Mert a "mintáit" mindenki otthonról hozza, ami lássuk be nálatok nem éppen szokványos. Az apád nincs "rendes" családfő szerepben, az anyád szeretőt tart, a palijának meg több joga van mint az apádnak. Te meg már ezt szoktad meg, neked fel sem tűnik, hogy ez mennyiben különbözik a hagyományos "családi értékektől", a férfi-női mintától.

Ez ebben az esetben így patthelyzet lesz, mert te nem érted mi ebben a rossz, hiszen nálad ez a normális, a pasid meg nem ilyen minták alapján nőtt fel, ezért ő meg ezt nem tudja elfogadni, te meg nem akarsz onnan elköltözni. Vagy enged az egyik fél az elvárásaiból vagy szakítani fogtok.

Ezért sem mindegy hogy ki milyen családból jött, kinél milyen szokások vannak, és ki hogy tud integrálódni a másik életébe.

2022. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
nyilván a fatert választanám
2022. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet, amikor a párod hozzád költözött. Akkor jó volt, most már nem. Persze azóta többet látott a világból és a családodból. Mit gondol most? Ma is odaköltözne? Mit ajánl helyette? Hogyan képzelitek a jövőtöket? Erről beszélgethetnétek egy kicsit.
2022. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Szégyen egy ilyen család
2022. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Dobd ki a palidat.
2022. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!