Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem képes nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem képes nemet mondani és kiállni magáért?

Figyelt kérdés

a csajomnak nincs önismerete, és ez kellemetlen nekem.


a barátnőm nem tud és nem is akar nemet mondani, nem számít, mennyire kellemetlen nekem, vagy mennyire veszélyes a helyzet, és ez nagyon kellemetlen számomra.


A barátnőm az a fajta lány, aki egyszerűen nem tud kiállni magáért és nemet mondani. Beszéltünk erről számos alkalommal,mondtam neki, hogy ez engem nagyon kényelmetlenül és bizonytalan, és azt mondta, hogy ő jobb lesz a jövőben, de ő csak nem. Mondok néhány példát;

-Egy srác pár hete ráhajtott,hívogatta,hogy menjen el randizni,sms-t írt neki az éjszaka közepén,hogy felhívhatja-e,mert depressziósnak érzi magát. Tudatosítottam benne,hogy ez a helyzet kellemetlenül érint és nem tetszik (ismerte a srácot korábbról,de nem személyesen). Azt mondta, hogy ő nem lesz annyira fogékony a számára. Pár nap múlva azt mondta neki,hogy menjenek el randizni ha akar,de ha nem akkor csak menjünk együtt én és csajom és ő. Mondtam neki,hogy ne törődjn vele,nem tette,tovább beszélgetet vele addig a pontig mondtam neki,hogy vagy blokkolja őt vagy vége. Végül is blokkolta őt, de nem látott semmi problémát a helyzetben. Elment tanulni külföldre 7hónapig egy csomó lany barátaival. Első este szó szerint bántalmazták(ezt mondta,ha az ő engedélyével volt vagy nem azt nem tudom most már igazából )egy srác dörzsölte a péniszét a seggéhez egész úton hazafelé a metrón. Elmondása szerint nem tudott megmozdulni, mert olyan sok ember volt, és nem mondott semmit, vagy bárkinek a közelben, nem kért segítséget, mert félt, és így vagy úgy, de nem tudta bizonyítani, mert senki sem látta. A nővére azt mondta neki, hogy kerüljön el bizonyos helyeket az országban;a második este elment ezekre a helyekre, hogy a barátnőivel lógjon. A nemet mondás képességének hiánya,eljutott arra a pontra,hogy kételkedem abban,hogy vele akarok lenni. Amikor elmentünk valahova anno és berúgott ő elkezdett random embereknek koszongetni az utcán,,odament pasikhoz hogy kérjen füvet az utcán és ilyenek ,azt hittem, jobb lesz idővel, de ő bebizonyította, hogy kevesebb, mint 3 napig lett jobb . Ez tartana még 7 hónapig, és őszintén nem akarok aggódni minden alkalommal, amikor kimegy a haverjaival szórakozni,mít enged meg másoknak csak azért mert nem tud nemet mondani.

Mit tegyek?


2022. okt. 28. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Run.
2022. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
gondolom ez a tulajdonsága nem zavar annyira, amikor az análról van szó
2022. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
En nem tudom felnott embernek tekinteni az ilyeneket. Megrekedtek egy gyamoltalan kisgyerek szintjen. Anyucinak kellett volna az eletre nevelnie, neked ez mar nem fog menni. Keress teljes erteku embert.
2022. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
44%

Nber, neked nem baràtnőd van...


Tudod, h honnan tudja az informatikus, h prosti a volt nője?

2022. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Honnan?


3;egyetertek

2022. okt. 28. 16:11
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
60%
Hàt, h futtatható az exe 😂
2022. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

1. Igen sokan beszélgetnek másokkal kapcsolatbna is.

2. EZ a bántalmazós rész nekem nem teljesen tiszta.

3. Tud neme mondani, hiszen a nővére tanácsára is nemet mondott.

4. AZ utcán részuegen igen sokan köszöngetnek meg beszélgetnek idegenekkel.

2022. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Huu. Ez elég kemény.

Nagyon nagy segítségre lenne szüksége. De igazából ő csinálja. Ha ő nem érzi, hogy ez végtelen rossz, akkor... hát ez van. A szabad akarat ugye...


Következő szerelmed jobb lesz. ^^

2022. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
2-essel értek egyet, bocsi. (férfi vagyok nyilván) Ha ő ilyen habitusú, akkor miért nem próbálod a pozitív aspektusból nézni és ezt a hozzáállását a szexben maximálisan kihasználni? Próbálj ki vele mindent, amit csak tudsz és szeretnél, de ne tekints rá stabil hosszútávú barátnőként mert ahogy látlak és olvaslak, érzelmileg te fogsz rosszul járni, esetleg sérülni. A csajszi gyenge jellemnek tűnik, ami neked nem fér bele. Szóval szexelj vele és közben keress mást.
2022. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"mít enged meg másoknak csak azért mert nem tud nemet mondani"

Gondolod, hogy azért nem mond nemet, mert nem tud?

2022. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!