Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikapna a pasid érte?

Figyelt kérdés

Mondjuk Japánban járt, a munkája miatt, egyedül. miután hazaért, átnézed a felvételeket amiket készített, és az egyik memóriakártyán megtalálod ezt: https://www.youtube.com/watch?v=S5eNDVylHhE

Idegállapotba kerülnél?


2022. nov. 1. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem néztem végig a videót, de bele-bele tekertem. Ha random leszólítana egy csajt az utcán és az estét együtt töltenék és mégcsak nem is mesélt róla, akkor tuti. Ha mondjuk kolléganő, akkor szerintem ez belefér, elmentek vacsizni és megnézték a várost:
2022. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
99%
A páromnak jelentek annyit hogy nem koslat idegen nőcskék után.. és végképp nem hív el minden jött menetet randizni rajtam kívül. Nyílván szakítanék ha ilyenek megtörténnének.
2022. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem teszünk egy lépést sem egymás nélkül külföldre. Nem, munka miatt sem. Mindkettőnknek olyan a munkája, hogy tudjuk távolról végezni. Megtehetjük, hogy kifizetjük a másiknak a repjegyet és a szállást és jön velünk.
2022. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért is kapna ki? Mert beszélgetni mert egy másik nővel? Ez nem randi, csak szimpla beszélgetés.


Párom csoportvezető, 15 nő van a csoportjában. Minden nap össze van zárva velük 8 órát H-P-ig. most akarják bővíteni a csoportját +20 nővel. (csak épp fizetni nem akar a munkahelye semmit ezért, de az más téma)

2022. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.


NEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeee!


Ennyire ne! Pontosan tudod, hogy más a munkatársnő, a munkahelyen, mint a munkatársnő, meló után 2 órával az étteremben.

És NAGYON más, egy idegen országban, egy idegen, feltűnően finom lány.

2022. nov. 1. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ja hogy már megint te vagy finomságos :D

Idegállapotba, ilyentől? Kirúgni szépen a nyomorultat, aztán next please 🤷 Van belőletek annyi mint a szemét.

2022. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Micsoda eszement kérdés
2022. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Járt ott. Belekóstolt az ottani ételekbe, társalgott emberekkel, élményekkel gazdagodott, aztán hazament.
2022. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!