Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez, mitől lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mikor össze költöztünk előtte, csak a lényegi dolgokat beszéltük meg, úgy voltunk vele h úgyis akkor derülnek ki a dolgok mit hogy.


Megbeszéltük h külön kasszán vagyunk és mindenki gyűjt amennyit tud egy közös házra.


Ezt nem fírtattuk, nem " ellenőriztük egymást". Tettük a dolgunk nap nap után.


Szüleim h spórolhassunk sokat segítenek, főz anyum ha sok a dolgunk, vesznek dolgokat stb A lakás amiben lakunk ingyen lakjuk.


A kérdésem arra vonatkozik, hogy nálunk az együttélés alatt nem alakult át/fejlődött a kettőnk kozti viszony. Nem merült fel h lehetnénk már közös kasszán, vagy h egy dobozba tegyük fixen a felretett pénzt mindenki a maga részét, azt se beszéltük meg mennyit. ( csak szó volt róla de egyikünk se kezdte el ).

De ez minden lényegi kérdésre vonatkozik ( előtte érintőlegesen beszéltünk róla) de összeköltöztünk és szo se volt róla v léptünk volna az ügyben


2022. nov. 1. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ülj le és beszéld meg a pároddal, hogy ő nem érzi-e úgy, hogy továbbléphetnétek.


Házasságról, gyerekek számáról, hogy milyen házat vesztek, milyen hitélet szerint nevelitek a gyerekeket, nyaralni jártok közösen vagy a gyerek zongoraórára, ha a kettőt nem tudjátok kifizetni vagy hasonlókról volt már szó?

2022. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudjuk a másikról h akar gyereket házasságot stb..


De igazán 5éve élünk együtt. Ezalatt semmi nem történt ami "kézzelfogható". Pl szó volt h nekikezdünk egy dobozba tenni a pénzt,ebből se lett semmi..se ő se én nem kezdte el csak beszélgetés történt

2022. nov. 1. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ennyiből csak arra lehet következtetni, hogy mindketten lassú víz partot mos típusok vagytok :).


Vesd fel és mond el, hogy szeretnél ilyen dobozt kezdeni jövő hónapban.


Abból a reakcióból több mindent fogsz tudni. (Érdemes egy közös megtakarítási alapot is képezni, meg azt megpedzegetni, hogy neked a következő pár éves tervedben szerepel az esküvő stb. - én megfenyegettem a párom, hogy szökőnap a nő is megkérheti a férfit a hagyomány szerint, úgyhogy kapja össze magát).

2022. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H.B.Netta ***** válasza:
Én a férjemmel 1,5-2hét után összeköltöztem. Volt előtte egy 10 éves kapcsolatom és úgy voltam vele, hogy akkor tudom meg igazán összeillünk-e, ha együtt élünk. Bár első pillanattól biztos voltam benne, hogy jó páros vagyunk, ettől független én fejest ugrottam. Akkor voltam 28 éves, szóval nem akartam pazarolni tovább az időmet. Így a pénzügyeket is hamar tisztáztuk. Eleinte volt külön kassza, úgy 2-3 hónapig, a biztonság kedvéért, de rájöttünk, hogy tökre felesleges. Nekünk van egy műanyag henger dobozunk, amibe a 200-asokat gyűjtjük, meg oda tesszük bele, amit nem akarunk magunkkal vinni. Szerintem vagytok olyan felnőttek és van olyan szinten a kapcsolatotok, hogy leüljetek ezt megbeszélni.
2022. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!