Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Ràmìrt az exem, hogy segìtsek neki valamiben(amiben szerintem màs is tudna),és leirta hogy amugy meg van valakije akivel "boldog", ugy hogy nem is reagàltam az egészre. Vajon mit akarhatott? Ujrakezdeni? Épp szakitani készül és megàgyaz a màsik kapcsolatnak? Vagy csak szimplàn ki akart hasznàlni? Ezen rugózom egy ideje.
2022. nov. 2. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán az a helyzet,hogy melegíti előre a terepet.Hogy tudjon hová és kihez menni, ha borul a bili.

Nálam is volt így,utcán követett,hízelgett,áradozott rólam..kiderült,hogy a mostani barátja ki akarja dobni,mert nem dolgozik,eltartatja magát.Én persze elhajtottam, a nagy műkönnyei ellenére.

2022. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom. Az igazat bevallva szìvesen újrakezdeném vele még igyis de az eszemre hallgatok és nem a szìvemre.
2022. nov. 2. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felmelegítve is csak a töltött káposzta a jó. Ami egyszer nem működött, valószínűleg nem is fog. Egyértelműen az ex kapcsolatfüggő. Mindegy, hogy kinél csak legyen valakinél.
2022. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 ezt érzem én is.. főleg úgy hogy amikor indult a kapcsolatunk előttem is volt barátja és ugy leveleztünk. Vége lett és 3 hónapra rá màr velem volt.
2022. nov. 2. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!