Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő az autóban, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő az autóban, jobb egyben belenyúl a rádió vagy a műszerfal kapcsolóiba, akkor az...?

Figyelt kérdés

Kezdődő párkapcsolat, a nő beszáll a férfi partnere autójába. Ha hangosnak találja a zenét, nem megkéri, hogy halkítsa lejjebb, hanem odanyúl, és letekeri. Ha fázik vagy melege van, ugyanígy bánik a fűtés vagy a klíma kapcsolóival.

Csak afféle viselkedéskutatási, pszichológiai szemszögből nézve érdekel, hogy ki, mit gondol. A nő ezzel csak konstruktív, feltalálja magát, nem tehetetlenkedik, hanem megoldja maga, amit tud, vagy éppen ez egy figyelmeztető jel a leuralás első lépéseire, hogy végtére is "vendég" az autóban, de maga intézkedik, nem megkérve vagy legalább tájékoztatva a másikat?



2022. nov. 2. 10:38
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen az uralkodnivágyás jele, jobb vele vigyázni.
Semmi rosszra nem kell gondolni, feltalálja magát, de ennyi.
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A két lehetőség mérsékelt szintézise inkább.
2022. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

A hőmérséklet tekintetében illik rákérdezni, hogy zavarja-e a másikat ha letekeri/feltekeri. A rádió letekerése teljesen okés.

Semmi uralkodásról nincs szó. Ráadásul ha párkapcoslatban vannak, akkor ne tekintsük már vendégnek:D

2022. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

A hangerő lecsavarás érthető. Hiszen ha hangos, akkor ordítani kellene, hogy lecsavard. Itt teljesen mindegy, hogy ki a "vendég", őt is megilleti, hogy ne zajban legyen.

A fűtés más. A vezető komfotja az elsődleges. Az utas öltözzön hozzá, ne csavargassa a klímát. Én le szoktam tiltani az ablakokat is. Rövidujjúban szeretek vezetni. Ha valak beszáll mellém kabátban, akkor melege lesz. De ezt szoktam is mondani.

2022. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Neveltetés kérdése mindkét oldalról.

A pasi (sofőr) legyen olyan figyelmes, hogy nem ordíttatja a zenét, és tekintettel van az utas komfortérzetére.

Az nő (utas) viszont vegye tudomásul hogy nem a saját autójában ül, tehát ne babráljon semmihez.

Az első kérdezhet (nem fázol? vegyem hallkabbra a zenét?)

a második pedig kérhet(légy szíves halkitsd le, v. kapcsolj fűtést)

Ha erre képtelenek, akkor nem kell egy autóba ülni.

2022. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Eleve nem is illek bömböltetni a zenét ha nővel van az ember, hiszen akkor általában beszélgetnek. Ha meg pl melege volt, vagy épp fázott, akkor meg nekem szoktak szólni emiatt.

47F

2022. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Hm... érdekes kérdés.Nőknél nekem szimpatikusabb

ha inkább megkéri rá a férfit.Elég durbincs jellemre is vallhat

ha valaki nőként így tesz.Nem 100% de azért intő jel is lehet.

Amúgy meg csak egyre kell figyelni,ha összeér a kezetek,

és az övé jéghideg. :-))

2022. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkàbb megkérem.
2022. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!