Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nagyon átlátszó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nagyon átlátszó, szánalmas hazugságokat mondtak az exeitek?

Figyelt kérdés
Sztorizzatok!
2022. nov. 2. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

"Azért nem akarok szexelni, mert most a lelki dolgokra akarok koncentrálni."


Bizonyítani nem tudom, hogy hazugság volt, de feltehetően az volt, és ekkor már elhidegült tőlem. Ekkor még kapcsolatban voltunk.

2022. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Évekig hazudta, hogy nős, pedig nem volt az. Már rég elvált volt. A fordítottját már megszoktam, de ekkora hülyeséget?!🤦🏽‍♀️
2022. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
egyik nap a következő találkozást terveztük, pár nap múlva azzal rázott le, hogy "zavaró az aurád" 😆
2022. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Túl jó vagy hozzám."

A legnagyobb fasság, amit életemben hallottam... Ott is hagytam aztán a srácot.

2022. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Általában nőügyek.


Anno volt akivel egyutt akart lenni de az lerázta. Több év múlva felmerult a neve és felélénkült tekintettel el.kezdte faggatni a csajrol azt aki témába hozta a nevét.

Nekem meg letagadta hogy érdekelné a csaj. Anyja apja életére esküdözve amit elvileg nála komolyan kell venni.



Másik esetben a haverja nőjével flörtölt, esküdözve letagadta


Aztán a saját szememmel láttam ahogy egy nővel szemez az utcán, amit szintén letagadott, és szintén esküdözve.

Itt nyert bizonyságot az, hogy amikor esküdözik is, amit nála komolyan kell venni, akkor is hazudik..

2022. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%

2.


Én sose voltam, de hordok gyűrűt, pont e miatt. Így nincs kötöttség, és nem akaszkodik rám a lány, mert tudja, hogy család van, akik mellett ennyit kap csak.

2022. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

3,5 évig nem volt szex köztük. Kérdeztem tőle hogy neked nem hiányzik a testiség? Nem, mert aszexuális azt mondta. Közben meg ég 5 éve volt bikája. Lakótársak voltunk szinte, de kapcsolatban éltünk 😂😂.

Én vagyok a férfi!

2022. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"o csak barat, nem jelent semmit, nem kell mas no,csak te"


Ugyanazt irta le a csajnak messengeren amiket nekem mondott eloben😂

2022. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Rólam válás után a (közös) munkahelyünkön: Azért vált el tőlem (hahaha..én váltam el), mert összevissza k...rválkodtam.

A valóság: Apám 3 hónap házasság után adott nekem egy családi házat, nekem építtette, hogy ha férjhez megyek. Mondta, hogy menjünk az ügyvédhez átíratni rám, és akkor borult ki a bili, mert férjem azt hitte, hogy kettőnkre fogja íratni apu 50-50 százalékban. Onnantól kimutatta a foga fehérjét, szemét volt, rondán beszélt velem, kimaradozott, semmit nem segített otthon (akkor bérelt lakásban laktunk). Ezzel levizsgázott előttem, fél év házasság után váltunk.

(De én "kurválkodtam"). Mondjuk azonnal el is jöttem a munkahelyről, új életet kezdtem.

2022. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
fáj a fejem, fáradt vagyok, holnap dolgozok korán kelek, fáj ez fáj az .. ezek mind szexuális elutasítások tömkelege volt.
2022. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!