Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A páromnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A páromnak van gyerekkori baratnője a nő sokkal szebb mint én, ezért irigy vagyok rá, vékony vagyok alacsony

Figyelt kérdés
És fiatalabb is mint a nő, de így is nagyon féltékeny vagyok, hirtelen kozmetikushoz,fodrászhoz mentem műkörmöm lett, de úgy érzem ez sem elég hozzá, vettem egy csomó új ruhat, a páromat meghívta a buliba a csaj ahová engem nem, azért mert oda csak a nagyon szűk barátok jöttek és sokan voltak, én nem lettem erre féltékeny csak rosszul esett, nekem nincsenek ilyen fiú barátaim, és nagyon közvetlen a barátságuk ahogy becézik egymást,életem meg ilyesmi,a páromban bízok, mondta is hogy nincs okom féltékenynek lenni, a csajnak is van párja, félek hogy kiakarom sajátítani a párom, velem van a baj?

2022. nov. 3. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég kamuszagú
2022. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nem jönnék össze olyannal, akinek lánybarátja van. Már ráfáztam kétszer, többször nem fognak palira venni. Dobd ki az ilyet, megbízhatatlan.
2022. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Fel kellene nőni! Barátok, mindkettőtök kapcsolatban van, felesleges féltékenykedned, és főleg versenyezni vele.
2022. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
#3 neked kéne felnőni és belátni, hogy ezek a barátságok nem működnek. Vagy a hátad mögött dugnak, vagy már korábban dugtak, vagy fognak.
2022. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

#4 ezt honnan szeded?

Mondjuk az oké hogy d*ghattak, de nem biztos hogy fognak.


Kérdező: A nő egy barát, akinek van párja, ne nyafogj rajta, hogy szebb stb mert ha feltekenykedni fogsz, kisajatitani akkor a párod nem fogja sokáig tűrni.Próbálj inkább lehiggadni.

Persze ha többet találkoznak, vagy a hátad mögött akkor az más tészta - lenne okod hogy ne bízz benne.

De szerintem azért van veled, mert akar, ha vele akart volna lenni lett volna rá esély, nem?

Tudsz minden lenyegesrol, szerintem plusz ha megakarna csalni, azt se tudnád, hogy létezik...

2022. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
#5 onnan veszem, hogy az esetek 90%-ában ez van és naiv az, aki ezt nem hiszi el.
2022. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki inkább tini kategóriába
2022. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Remelem a kozmetikust, fodraszt, mukormost, ruhakat nem te fizetted, hanem a pasid. Micelhogy az egesz arra jo hogy a pasidnak tetszedj es rad figyeljen. Ha ezt a sok szart te fizeted, akkor gyakorlatilag fizetsz a ferfinak a szexert, tarsasagert. Ez meg a noi evoluciocal ellentetes iranyu.
2022. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
4-es: te teljesen elmaradott hulye vagy
2022. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamuznak . Átlátszó
2022. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!