Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik voltak a közvetlen jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a közvetlen jelei annak, hogy a pàrod nem szeretett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy nem akart időt tölteni veled, elszeparált, stb stb…honnan indultatok a kapcsolat elején és mi lettt a végén?

Honnan tudtad (érezted) hogy valami már nem stimmel?



2022. nov. 3. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Amikor rezzenéstelen arccal nézte végig, hogy egy viharban becsapodó 100 kilós ajtó úgy vágott pofán, hogy megfordultam tőle a levegőben, akkor sejtettem meg, hogy nem lehetek valami fontos neki.
2022. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, bár nem ennyire pofáncsapós a történetem, mint az első válaszolóé.

Egyszerűen nem érdekelte, ha nekem valami nem jó, fáj, rossz érzést okoz azzal, amit és ahogy tesz (nem bántott fizikailag, érzelmi dolgokról van szó). De ez egy egyértelmű jele annak, hogy a másiknak már nem számítasz. Amikor sírsz és leül tv-t nézni, mert nincs kedve veled meg az érzéseiddel foglalkozni, akkor az a kapcsolat már kuka.

2022. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan érzed hogy a másik kezd érzelmileg eltávolodni, nem egyik napról a másikra történik. Ha ismered a másik embert és figyelsz az apró jelekre akkor észreveszed. Kivéve... akik beleszürkülnek, belekényelmesednek egy kapcsolatba, azt természetesnek veszik. Ők sokszor már csak akkor szembesülnek azzal hogy baj van amikor már menthetetlen a dolog.
2022. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Bizalmatlanság, irányításmánia, beteges féltékenység, el akart tiltani a barátaimtól, a hobbimtól, aztán még ő csalt meg engem. Az agresszivitásról, tettlegességről nem is beszélve..😔 mindegy is, otthagytam. 20 éves voltam, fiatal, igyekeztem volna menteni a kapcsolatot, reménykedtem hogy megváltozik, -főleg mert az első komolyabbnak mondható kapcsolat volt, jegyesek voltunk, -de nem így lett, nem változott meg. Nyilván naiv voltam.

Mai fejjel már sokkal hamarabb kilépnék egy ilyen pocsék kapcsolatból. 36/N

2022. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mert sosem volt ilyen, de elmondhatom én hogy éreztem mikor kiszerettem valakiből, közömbös lettem, nem érdekeltek a közös programok, mással akartam a szabadidőm tölteni, úgy éreztem, hogy csak az időm vesztegetem, kerestem a kiutat.
2022. nov. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elszeparált? Másoktol? Vagy a saját köreitől?
2022. nov. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Én inkább a férfi oldalra lennék kíváncsi. Nálunk szexmegvonás, nem érdekelte hogy néztem ki, magának csinált kaját meg a gyereknek is, nekem meg mondta hogy ott a hűtő. Ilyenek. Gőzöm sem volt róla mi a baja, a s*gge volt kinyalva minden téren. Aztán rájöttem hogy sosem szabad egy nőt ilyen szinten körbevenni a jóval.
2022. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem jól magam vele. Hiába szögeztem le már az elején a kritériumaim, csak azért is... Irányítani akarta az életem, megmondta hogyan gondolkodom hol ott köze nem volt a valósághoz, a függőség volt a szerelme, ahhoz igazított mindent. Szépen lassan kitáncoltam belőle
2022. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekeltem, biodíszlet voltam mellette. Úgy éreztem távolodni szeretnék. Távolodtam is, ő pedig hagyta. Szétmentünk. akkor kezdett újra pedálozni, mikor már másokkal ismerkedtem, randiztam. Nem kapott újabb esélyt.
2022. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
1. Ha 100 kilos ajto pofan vag akkor mar fejed sem lenne ! Xdd
2022. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!