Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Vajon megzsarolta az exe?

Figyelt kérdés
4 hónapja jöttem össze a barátnőmmel,imádtuk egymást,folyamatosan a kedvemben járt.Pl hajnali négykor felkelt sütött nekem tojást,hogy úgy induljak munkába,ő egyébként hétkor kelne. Egy másik alkalommal elromlott a laptopom és szomorú voltam miatta,pár napra rá meglepett egy új laptoppal. Folyamatosan azt nézte mi jó nekem és hogy járhatna a kedvemben,ez fordítva ugyanígy volt. Nagyon rossz,bántalmazó kapcsolatban volt eddig (1 hónappal a megismerkedésünk előtt szakított az exével) rengetegszer megcsalta,lelkileg bántalmazta vagy akár testileg is. Rettegett az exétől pl a facebookra nem rakhattam ki semmi közöset,nehogy meglássa az exe és botrány legyen,erre előre felkészített,hogyha kiderül,hogy együtt vagyunk megprobál majd bántani öt is és engem is. 1 hete valahonnan megtudta,hogy együtt vagyunk,elment a páromhoz ezutan felhívott zokogva a párom,hogy megakarja magát ölni az exe,ezenkívül még annyit mondott,hogy nagyon haragszik rám a csávó. Az utána lévő 2 napban nagyon fura volt,távolság tartó azt mondta,hogy lehet,hogy időre lenne szüksége,mert elsiettük,adtam neki időt és ma közölte,hogy szakítani szeretne,de ha megkérdezem miert össze vissza beszél és csak zokog és azt hajtja,hogy ne haragudjak. Szerintem megzsarolhatta az exe vagy nem tudom hova tenni a helyzetet,hogy egy hete még a közös életünket terveztük és ilyen hirtelen vége. Azt sem tudom,hogy egyáltalán küzdjek-e érte,mert lehet,hogy csak annyi van a háttérben,hogy kibekult az exével.
2022. nov. 5. 02:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Az exe bedobta, hogy öngyilkos lesz, ő meg bevette, és most azt hiszi élet ment. Ha lenne egy csöpp esze nem dőlne be a zsarolásnak!

Ha higgadtan tudsz vele beszélni személyesen, akkor érdemes még egy kört futni, még barátilag is, hogy ennyire hülye ne legyen, ha tettleg fenyegeti fel kell jelenteni, ha öngyilkossággal, azt meg oldják meg a szerettei, régen nincs hozzá semmi köze. Ha ez nem megy át, akkor felejtsd el, oldja meg nélküled, ha meg kell a segítség, akkor legyen őszinte, és most mondja el, hogy mi a baj.

2022. nov. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez sajnos ködolva volt ebben a kapcsolatban, a nyitott múlt miatt.

Kezdettől fogva ott lebegett az ex köztetek, így hiába terveztetek kettesben bármilyen jövőt, mert eleve hárman voltatok.

Ez sajnos nem egy romantikus könyv, ahol meg kell menteni szegény hányatott sorsú leányzót, hanem egy olyan kapcsolat, ahol te vagy épp az átmeneti szereplő.

Nem őszinte veled, nem is kommunikál rendesen, függ az "exétől", függőkkel pedig nem lehet felépíteni egészséges kapcsolatot.

Szívás.

2022. nov. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Mondd meg neki, ha számított neki a veled töltött idő, akkor őszintén mondja el mi történt, ennyivel tartozik neked, hogy tisztán lásd a helyzetet.
2022. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt valószínűleg bevette az öngyilkosság kártyát.


Másrészt bipoláris a csaj. Legalábbis ott van valami agybaj ahol egy friss kapcsolatban laptopot veszek stb.

Gondolom ő ilyen szerelmes a szerelembe típusú kulcsár edina

2022. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Aki ettől szakítani akár azt engedni kell menni. De komolyan. Egy ilyen mentálisan instabil nőért nem kár. Teljesen nyilvánvaló hogy nincs túl az exén.
2022. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez a nő nem normális, ha elmagyaráztad és így is menni akar, hagyjad
2022. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Beteg ez a nő,hagyd a francba.
2022. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzik.... Hagyd a francba
2022. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt valami nem tiszta... Ha valóban bántalmazott s van egy új kapcsolata, akkor nem fog visszamenni, főleg öngyi fenyegetésre. Ha annyira szeretne téged, akkor segítséget kér, mert rád mint védelmezőre tekintene. Itt valami hibádzik, de nagyon, valamit hazudik...

Szerintem te nem számítasz, csak pótlék voltál, míg a kapcsolata nem rendeződik. Valószínűleg ezért nem akart fotókat...


Üdv. egy bántalmazó kapcsolatból kijött nő

2022. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Drogozik?
2022. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!