Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki azt mondja a párjàna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja a párjànak, hogy bármikor elkaphatunk egymástól nemibetegseget, úgyis, h nem csaljuk meg egymást az normális dolog?

Figyelt kérdés

#Nemib #Nem mmm #Nemibetegseget #Meg csalás nelkul #Nnnnnn
2022. nov. 5. 15:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk kapcsolatban
2022. nov. 5. 15:33
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
1 év alatt még nem volt szex? Kicsit aggódnék a helyedben.
2022. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
:D jó duma. Vagy full kreténnel vagy együtt, vagy ő néz téged teljesen idiótának. Nem tudom, melyik a jobb.
2022. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De szoktunk szexelni

Nő vok és a pasim 43 eves

2022. nov. 5. 15:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak felszokta hozni, h bármikor elkaphatunk egymástól bármilyen nemibajt
2022. nov. 5. 15:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom a #3-ashoz.
2022. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mondtam is h en nem vok nemibeteg

Nem lépek ferre se

2022. nov. 5. 15:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, nem volt neki még kapcsolata, csak régen ilyen egy ejszaka
2022. nov. 5. 15:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel készíti elő, hogy ha esetleg elkapsz tőle valamit, ne azzal indíts, hogy félrelépett.

Amúgy NEMI betegség. Ha nem csak nemi úton terjedne, másképp hívnák. Érdekes, én 20 év házasság alatt még semmit se kaptam el a férjemtől. Vagy hűséges, vagy okos.

2022. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít nemibetegségnek? Gombafertőzést és genitális herpeszt például el lehet úgy kapni, és nem is kell hozzá túlzott extremitás.

Ha ez szóba kerül és ez valakinek a véleménye, abban még igazat is adnék neki. De azt nem igazán tudom elképzelni, hogy minek hozná ezt fel valaki rendszeresen.

2022. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!