Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Azzal kezdeném hogy van barátom viszont megtetszett egy másik srác is akivel szerettem volna össze ismerkedni én 30 vagyok O 40 van egy gyerekem is...tudom nem itt fogok választ találni de iszonyat zárkózott a srác...elkezdtünk beszélgetni de láttam rajta hogy nagyon zavarban van ezért gondoltam inkább bejelolom Facebookon és megpróbálom ott annyit mondott hogy nem mondja azt se hogy tetszem neki de azt se hogy nem és különben is van barátom és hogy O többet erről nem akar beszélni aztán letiltott....biztos vicces de nekem tényleg tetszik és tok szarul esik ráadásul elég sokat látom így nemtom hogy fogom elfelejteni sztem barátságra se lenne nyitott :(


2022. nov. 8. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van gerince a fickónak, ez jó hír, hogy nem hajt rá foglalt nőre. Ha nem szereted a párod már, szakíts vele, vagy ha ez bonyolultabb, akkor mondd el neki amit érzel, és csak utána hajts rá más férfiakra.
2022. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta nincs értelme nem vezetne sehova akkor O nem is érez semmit gondolom:(
2022. nov. 8. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkörben az lenne a kérdés, hogy miért vagy a pároddal, ha másra vágysz? Először szakíts a pároddal, ha már nem szereted és nem az ő társasága érdekel, aztán nyomuljál 40 éves 'srác'-okra...
2022. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a gyerekedet sajnálom.


Miért hajkurászol más pasikat családosként?? Ha nem szereted a barátod, nem jó vele, akkor előbb szakíts!

De a gyereknek se jó ha évente másik "apukája" van.


Vagy nem éltek együtt? Akkor is előbb szakíts, ha nem jó.

2022. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

30 évesen egy gyerekkel kapcsolatban.... És csodálkozol hogy letilt. 😅🤦

Egyre jobban utálom a nőket...

2022. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!