Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kellene törölni azokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kellene törölni azokat az ismerősöket akiket anno társkeresőről ismertem meg és nem lett semmi belőle, csak baráti ismerettség?

Figyelt kérdés

Több éve (majdnem 10)ismerőseim, soha nem lett köztünk semmi, nagyon ritkán beszélünk.

A barátom ilyenekben kötözködik, nem érti meg.



#közösség #ismerős #honnan ismerem
2022. nov. 10. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig ezt csinálom ! Persze !
2022. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell, bár én nem is ragaszkodnék hozzájuk.

Azt viszont nem értem, hogy ő honnan tudja kit-honnan ismersz, az nagyon para, ha végigkérdezi kivel-milyen a kapcsolatod.

2022. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az para!

Kérte lépjek be és mutassam kik az ismerőseim. A felét már azt sem tudom honnan ismerem, valakik meg mondjuk volt kollega, még ebbe is belekötne hogy akkor minek van meg egy volt kollega, semmit ki nem tudnék magyarázni neki, mert nincs indokom, csak annyi hogy azért ismerős, mert ismerem. Ennyi.

Ezt képtelen felfogni

2022. nov. 10. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Én ki szoktam torolni.

Az meg hogy ki hogy menedzseli az ismeroseit, kit torol es kit tart megy egyeni kerdes. A baratodnak semmi joga beleszolnk

2022. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem beleszól, csak magyarázatokat vár. Ki honnan miért.

Gondoltam jobb lenne töröllgetni mert nem tudom megmagyarázni, és ha legközelebb úgy léptet be hogy egyesével faggat végig?

Mert most csak pörgetett gyors a listán és egyet kiszúrva kötött bele egybe(még).

2022. nov. 10. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
5-ös Az ilyesmit csírájában kell elfojtani! Én ilyen emberrel eleve nem lennék kapcsolatban. Ha most bizalmatlan ok nélkül, mi lesz később?
2022. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem tartozol magyarázattal sem. Ismered az illetőt és kész. Igaza van 6-osnak, még most kell leállítanod, már ha tényleg ilyen ember kell neked.
2022. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? 30 fölött bizalmatlanabbak. Én is ezzel küzdök.
2022. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!