Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a vizsgaidőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a vizsgaidőszak miatt szakított/múltak el az érzései ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt vagyok egy felsőbbéves jogász hallgatóval (én most kezdtem). Már szeptember óta tetszettem neki, teljesen oda volt értem, mindig látni akart; bemutatott az anyukájának, barátsinak, tervezett, agyon ölelgetett, rajongott stb. Fiút még nem láttam ilyen szerelmesnek. Egy hete viszont kedvetlen, stresszes, olyan mint egy zombi és tegnap mondta, hogy most kicsit sok neki ez a közelség és nem tudna beletenni egy kapcsolatba annyit amennyit akar. Elmúltak az érzései is felém.

2022. nov. 11. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt a folytatás: Azóta folymataosan tanul, mondták a haverjai, hogy mindig kikészül vizsgaidőszakban.
2022. nov. 11. 00:21
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Attól, hogy tanul még az érzései nem kellene, hogy elmúljanak.

Inkább éretlen, ha szeretsz valakit akkor kompromisszumokat keresel, elmondod, hogy stresszelsz, nem érsz rá, és közösen megoldjátok a dolgot, emiatt nem kell szakítani.

2022. nov. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Stressz miatt lehet kimerült , fáradt, ideges , kedvetlen . Én nagyon magamba fordulok ilyenkor, attól még ugyanúgy szeretem a páromat.
2022. nov. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem volt, hanem fellángolás. Amilyen hirtelen és hevesen kezdődött, olyan hamar ki is fújt. Ez így működik.
2022. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!