Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenképp a végét jelenti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp a végét jelenti a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Közel 2éve nincs köztünk szex, max néha orál.


Viszont nekem teljesen kikopott az életemből a szex. Mintha igényem se lenne rá.


Hogy kikopott a szex sok tényező okozta , munkahelyi gondok, kapcsolati gondok és testi változások.

Ezek elvették a fókuszt a szexről és csak tettem a dolgom.

Nem " szoktam " kanos lenni például.


Együtt maradtunk, próbálunk változtatni..


2022. nov. 11. 11:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Belefásultam mindenbe.
2022. nov. 11. 11:42
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha a párodnak sincs igénye rá és neked se, amúgy meg minden jó, akkor nem feltetlenül van itt a vég.
2022. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Párod hogy áll ezzel?


Szerintem érdemes lenne párterápiára és szex- és/vagy sima pszichológushoz fordulni.

2022. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tény h sosem volt központi dolog nálunk a szex de volt

...


Kezdeményezett eddig is, de persze egy idő után már nem, amit megértek. Azt mondta megtanult szex nélkül lenni

2022. nov. 11. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Sok meditációval én is megpróbáltam elérni, hogy ne keljen szexelnem, de ha egy aranyos lány elmegy előttem, akkor a táncos lábaim útra kelnek.
2022. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
A parodtol fugg h neki a végét jelenti e.nem a gyk tól.
2022. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek azért van vége, mert kapcsolati gondok is vannak. Akkor működne, ha a szexre egyik fél se vágyik, de barátokként, társként, szövetségesként tudtok egymásra tekinteni.
2022. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert így gyerek se lesz, a csajod meg egyszer csak megunja, mivel neki az minden vágya.
2022. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van vége! Elvégre évek óta alapjaiban pocsék az egész kapcsolatod, összeegyeztethetetlen ellentétek vannak, nincs közös terv a jövőre, tehát minden normális ember már legalább három éve lezárta volna ezt az egész szenvedést. Normális emberek már rég mással lennének boldogok. A csajod mástól lenne épp terhes, és kivirulva szépítgetné a babaszobát. Te meg valami anyalelkű nővel boldogan ennéd a csirkepörköltet nokedlivel, míg a nőd mosogat meg takarít evés helyett.


Dehogy van vége! Akkor van vége, ha kimondjátok, a csajod összepakol és elköltözik. De erre egyáltalán semmi esély. Úgy se, hogy nincs szex, nem szóltok egymáshoz egy jó szót, mindennapos a veszekedés meg a sírás, és undor kap el titeket a másik puszta látásától is. Ez akkor is egy párkapcsolat marad. Egy borzasztó rossz, romboló, mérgező párkapcsolat, pont olyan, amilyenné ti ketten teszitek és amilyet megérdemeltek. Ebben fogjátok leélni az egész életetek. Egy perc öröm és elégedettség nélkül. Megérdemlitek.

2022. nov. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, ott a van a kérdéseidben a válaszod is. Megtanult szexnelkül lenni. Amúgy kétlem. Biztos gondol rá, csak már nem mer hozzád érni. Kapcsoati gondok, tesiváltozás? Ezek is bajok. Beszélgetni kellene talán?! Valami zavar, valami nem olyan mondani kell. A szex nelkúliséget lehet tettetni ha azt akarja nyújtani ami a másiknak már nem kell. Nem erőlteti magát a másikra. Vagy neki nem kellesz lehet Te. Nem tudom melyik fedi a valóságot. Ha nem működik valami akkkor meg kár erőltetni. Az egymàs idejét raboljátok a boldogságtól. Vagy Te tedd azzá vagy hagyd el és majd mással azok lesztek. Kész szenvedés így együtt lenni valakivel.
2022. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!