Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek,ha sosem bírjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha sosem bírjuk ki,hogy végleg elváljunk ?

Figyelt kérdés

Három éves kapcsolat, ebben hat szakítás és hat újrakezdés volt.Hol én,hol ő mondta,hogy elég. De egy hétnél tovább nem bírjuk és ismét ....

Mindenki azt mondja,hogy nem érdemes,sőt ,de mit tegyek ha így érzek és nyilván ő is..?

26 L


2022. nov. 12. 06:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus mit mondott, mikor elmesélted ezt neki? Komoly esetnek tűntök.
2022. nov. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy éreztek így, akkor nem szakítanátok. Csak 1x kell azt mondani, hogy elég, és ki kell tartani mellette, úgy látszik még nem fáj eléggé. Eddig is 3 évet elvesztegettetek, többet nem kellene.
2022. nov. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fogtátok fel, hogy az életetekkel játszotok. Hány évet pocsékolsz még el a huszas éveidből? Ott leszel 30+ évesen egy olyan "kapcsolatban", amire nem tudsz alapozni.
2022. nov. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A barátom nálam idősebb,és ő is így van ezzel.Vannak jó időszakok,de van,amikor mindenért kötekedik hol én,hol ő.

Bár ő nekem ezt hisztinek tudja be és nem vesz komolyan.

2022. nov. 12. 06:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Főnyeremény kapcsolat lehet, ahol 26 eves felnőtt nőként nem vesznek komolyan. Meg tinikent megértem, ha az ember nehezen tart ki a döntése mellett, mert fel az ismeretlentől, de közel 30 évesen azért már fel kene nőni érzelmileg is. Mi az, hogy szeretitek egymást? Az, hogy a másik mellett folyton érzed a pillangokat a kapcsolat érzelmi labilitasa miatt? Mert elárulom, az tart benne, hogy nem vagy érzelmileg kiegyensúlyozott és kiszámítható helyzetben…


24N

2022. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

6 szakítás után nem csodálom, hogy nem veszitek egymást komolyan...

Ha így akarod leélni az életed, tedd, a te életed, úgy cseszed el, ahogy akarod. De hogy meg fogod bánni, az borítékolható.

2022. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a 10-en éves időszakban kinőttem ebből.

Mit tettem volna, kb 18 évesen elkezdett benőni a fejem és ott hagytam. Nem hiszem, hogy mégegyszer megtörténhetne.

2022. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ezek olyan szakitasok, amiket veszekedes alkalmaval mondotok ki duhbol? Nem kell minden vita utan dobni a masikat, el is lehet vonulni megnyugodni. Mindketten indulatosabb jellemek vagytok?


De ha nem ez a helyzet, akkor a szakitas utan muszaj kibirni, hogy nem keresed a masikat. Ha mindig beszelgettek, sosem fog lezarulni. Normalis az, hogy hianyzik, nem veletlenul szoktak az emberek nagyon szomoruak lenni egy-egy szakitas utan, mert mindig eszebe jutnak a szep emlekek a rosszak mellett. De ami nem mukodik, az sajnos nem mukodik.

2022. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

16-21 eves koromig voltam ilyenben. Se veled-se nelkuled kapcsolat, haromszor szakitottunk, volt neki is mas es nekem is, aztan megint egyutt, katyvasz volt az egesz. Aztan amikor vegleg szetmentunk, kellett 1-2 ev mire lelkileg helyrejottem. Elpocsekoltam 5 evet az eletembol, pedig tiniszerelemhez kepest nagy szerelem volt.

Mai eszemmel (26 eves vagyok) az elso szakitasnal hagynam az egeszet a francba es keresnek mast. Neked is ezt javaslom. Most 2,5 eve vagyok egyutt a parommal, ezerszer boldogabb es szerelmesebb vagyok mint akkor voltam.

2022. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Eddig egyszer volt dühből,amikor az elsőnél ő szakított, odavágta a lakáskulcsot és elment.

Az utolsónál pedig én mondtam,hogy legyen vége, erre ő az arcomba nevetett és úgy mondta, hogy jó.

És mégis egyben vagyunk, nem tudom ezt megmagyarázni. Előtte három pasim volt,mind én hagytam ott őket,de ezt a mostanit nem tudom:(

2022. nov. 12. 10:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!