Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg akkora nő gyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora nő gyűlölő lennék az miatt mert azt mondtam a barátnőmnek hogy szeretném majd ha a jövőben nekem főzne?

Figyelt kérdés

Külön élünk én dolgozok már javában (24 ő 20) ő még sulizik. 2 éve együtt vagyunk már. Megmelítettem neki célzásként hogy szeretném ha a közeljövőben majd nekem főzne a konyhában valamit miután hazaérek a melobol az ő kosztját egyem. Ezzel igazából arra céloztam hogy szeretném feleségül venni őt és azt hogy össze is költözzünk majd.


Ő meg betámadott hogy mekkora ny.morék vagyok mert ő senkinek nem fog főzni meg a konyhában robotolni meg hogy mennyire sértő dolgot mondtam ezzel. Tényleg így van? En nem annak szántam :/



2022. nov. 12. 07:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2022. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
94%
Hát lánykérésnek ritka idióta ötlet, emellett az az elképzelés, hogy ö lesz a saját ingyenes háztartásvezetöd és szakácsod, szintén nem igazán motivál senkit arra, hogy veled akarjon élni.
2022. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
86%
24 éves tini...
2022. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
94%
És ő mit egyen miután hazaèrt a munkából?
2022. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
97%
És te mikor fogsz főzni neki, hogy munkából hazaérve házi kosztot tudjon enni?
2022. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
12%

Normális csajok mind főznek a párjukra.

Az ilyenek mint a te csajod vannak fenn 35 évesen tinderen.

2022. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
94%
Mivel ma már a nők is ugyanúgy melóba vannak, általában napi 8 órát, így nem várható el, hogy ezen felül még a pótanyuka és a házvezetőnő szerepeket is betöltsék. Vannak nők, akik alapból szívesen főznek, de ez ma már nem lehet elvárás, max ha olyan jó a pasi fizuja, hogy a nőnek nem kell dolgoznia. Egyéb esetben felezik a házimunkát, és az főz, akinek éppen van rá energiája.
2022. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
14%
8. Semmi gond, majd a férfi is előadja ugyanezeket. Aztán majd csak lesnek egymásra. Mondtam én, a mai kapcsolatokat csak a dugás motiválja, vagyis mindkét félnek csak egy dugópajti kell.
2022. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
85%

Tán nem fog dolgozni a barátnőd?


25 alatt is megy még ez a himsiviniszta elvárás!

2022. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
95%
9: o, akkor tudod mit? Fozzon a pasi.
2022. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!