Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért lett lusta depis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért lett lusta depis és miért hízott el mikor szeretem és mindent megteszek érte?

Figyelt kérdés
2 év alatt egy férfi hogy változhat meg ennyit hogy kifordul magából
2022. nov. 12. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele.

A hízás és a depresszió komoly dolog, bármi lehet a háttérben.

2022. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

"mindent megteszek érte"

Látod, azt nem kéne.

Ő mit tesz meg érted?

2022. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert nem tud egy jót büfögni, amíg le nem szállsz a nyakáról. :)
2022. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem is értem miért lett ilyen, pedig minden nap motiválom, mondom neki kicsim ez nem mehet tovább végezz el valami tanfolyamot, tanulj nyelvet és akkor te is előbbre leszel meg mi is, azt is kérem menjen el edzeni, és vannak olyan jó önismeretfejlesztő kurzusok is, de nem semmi. pedig ha összekapja magát olyan ügyes tud lenni, szépen összetakarít, elmosogat, elmegy nekem bevásárolni, régebben ez automatikus volt nála most meg már csak akkor csinálja mikor már lelkiimeret furdalása van
2022. nov. 12. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg ez a mézes-mázos cseszegetés nem fog rajta segíteni, úgyhogy én inkább egy szakembert javasolnék, akivel tét nélkül beszélheti ki a belső dolgait, és aki ki tudja bogozni, hogy mi történt vele, ami ezt az állapotot kiváltotta. Az hogy szedje össze magát, hogy neked könnyebb legyen aligha lesz célravezető.
2022. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne "motiváld". Hagyd élni.
2022. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
én azt láttam egy sorozatban h nem mondani kell neki, hanem megfogni és elvinni vmi programra
2022. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ne piszkáld mert az csak árt.
2022. nov. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy ez nagyon nehéz helyzet. Ha depis nem tud megfelelően reagálni dolgokra, még akkor sem, ha te a legkedvesebben beszélsz vele. Voltam az én is. Szinte mindent teherként éltem meg. Semmivel nem lehetett kimozdítani. Míg egyszer elvonszoltam magam egy pszichológushoz. Az segített. Nézz utána, mit ne mondj egy depisnek, hogy ne ronts a jelenlegi helyzeten. Neked pedig kitartást kívánok.
2022. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk ne drága tanfolyamokra kuldozgesd azert mert te mennel kulfoldre lehet o nem.. te vagy ilyen media altal manipulalt torteto , hogy villogj a nyaralasokkal.
2022. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!