Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kelemen Annácska kérdés?

Figyelt kérdés

Jó estét, egy fura kérdésem lenne.

Véletlenül észre vettem, hogy a férjem böngészési előzményeiben nagyon sokszor szerepel a Kelemen Annácska oldala.

Kb naponta nézegeti. És elkezdtem aggódni :(

Én teljesen más tipus vagyok: barna haj, kicsi mellek, a szám is elég vékony.

Szerintetek mi ez az egész? Sajnos tudok róla, hogy a hölgy ...nos hogy lehet hozzá menni hm-hm. És most lehet hogy ki fogtok röhögni, de mit csinálok, ha a férjem esetleg felkeresi? Tudja vki, hogy mennyit kér a hölgy mert ha mondjuk 20-30 ezret azt a férjem is ki tudná fizetni, de ha mondjuk 100 ezret akkor azt már nem.


2022. nov. 13. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Legutobb 40 volt a tarifaja. Lehet,h most kevesebb
2022. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az nem annyira sok :( köszönöm
2022. nov. 13. 00:40
 3/6 Darius- ***** válasza:
0%
Tord ossze a gépét
2022. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Az 1-es összetéveszti valakivel, vagy sok évvel ezelötti árat ismer. Már 4 éve is 100 volt. Nem valoszinü, hogy végkiárusitást tartana:-) Megnyugodhatsz.
2022. nov. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, van nála is Black Friday.
2022. nov. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Annacska egy csunya no. Nezz videofwlvwtelt rola.

Senki nem akar hozzanyulni,ezert kezdett el youtube musorokban szerepelni.

2022. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!