Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan barátom van akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan barátom van akit mindenki imád, felejtsem el? Engem zavar

Figyelt kérdés

Tapadnak rá a nők, a haverjai imádják ölelgetik, csókolgatják, engem szinte levegőnek néznek(de a férfiak udvariasan bevesznek a társaságba, de a hátam mögött meg kitudja mi megy, a nők meg utálnak szinte mindenhol(de ez nélküle is megvan mondjuk))


Úgy érzem magam mellette tarsaságokban, mint vmi dísz, egy kis senki, és kapok is ilyeneket hogy aki a barátommal van a barátomra valo tekintettel fogadják csak be, hogy akit ő visz magával azt megtisztelik, de csak miatta.

Es sokszor valóban nyalnak is, de csak mert vele vagyok es ugy jezelnek mint kiraly mellett a királynőt.

Az egész tarsadalmi érintkezés a barátom mellett engem idegesit, irritál. Az is hogy miatta (is)utál a női nem.

Vannak olyanok is akik ráhajtanának, akik neki nem kellenek és ennek is ész iszom a levét hogy nekem szólnak be nők, velem aljaskodnak, rámszállnak.


Vagy elbirok ezzel az egésszel, de hogyan? Vagy hagyom az egész embert ott ahol van.



2022. nov. 13. 07:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
én iszom a levét
2022. nov. 13. 07:52
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Senkit sem imádhat mindenki.

"Az egész tarsadalmi érintkezés a barátom mellett engem idegesit, irritál. Az is hogy miatta (is)utál a női nem."

Az egész női nem?

Mi bajod a nőkkel?

Mindezt mondd el és beszéld meg a barátoddal.

Aztán ha neked nem jó, szállj ki.

Túl sokat szenvedsz semmiért, de javarészt magadnak okozod, mert nem tisztázol kapcsolatokat és helyzeteket

2022. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha a barátod nem all ki erted, nem mondja meg a haverjainak, hogy be lehet fejezni a beszólogatást, akkor neki ez kell es így jó, ezt élvezi, hogy őt imadják, teged meg nem.
2022. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A nőknek van velem bajuk nem fordítva. Ott áll, hogy miért. Neki meg tetszik az egójának, ha ő körbelihegik.

Es de nincs olyan, hogy ne imádná őt mindenki mindenhol mivel az ember nyilván a saját köreibe barátaihoz jár es nem olyanok veszik körbe akikhez semmi köze.

Barátommal szó van erről nem is egyszer beszélgetünk ilyenekről. Azt mindta kifejezi a nőknek hogy kopjanak le én kellek, de ezzel az a baj hogy pont ez is provokatívan hat a nőkre. Ez nem volt megoldás, így már elhaverkodik velük inkább emberileg.

A férfiakkal meg beszéltem hogy tudom a nagy udvariasság csak a barátom miatt jár nekem ha meg nem lenne itt, menne a vérszívás(tudom hogy néha ki vagyok beszélve)tudomásul vették és ennyi.


Semmi nem oldott meg semmit eddig

2022. nov. 13. 08:16
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyen pasim. Tipik szépfiú, volt vagy egy tucat lánybarátja. Mindenhol körbelegyeskedték. Engem nagyon zavart, nem tudtam bízni benne.
2022. nov. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

"A férfiakkal meg beszéltem hogy tudom a nagy udvariasság csak a barátom miatt jár nekem ha meg nem lenne itt, menne a vérszívás(tudom hogy néha ki vagyok beszélve)tudomásul vették és ennyi."

A saját jogodon, magadért becsüljenek meg. Ne fogadd el, ha ez nem így van.

2022. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Tehat a paaid elvezi ezt a helyzetet. Ne haragudj, de csak magadat szivatod ezzel, nem lesz jobb.
2022. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem az hogy élvezi, hanem ez van. Ő lekoptat vkit, aki aztán engem zaklat beszól, kiutál mindenhonnan es haveri körben vannak, tehát össze vagyunk "kényszerülve".

De alapvetoen se vagyok nőkkel jóban, mert velem ilyenek a barátom nélkül is. De azokkal értelemszerűen nem kell legalább összejárnom.

De barátom elvisz a barátaihoz, a köreibe, vagy az lenne hogy a köreit és a magánéletét nem vonja egybe. Azaz húzzam ki magam az egészből és csak kettesben legyek a barátommal, mert a társadalomban nem működik akkor az egész?

2022. nov. 13. 09:26
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Ne korlátozd, inkább hagyd el, ha ennyire rosszul érzed magad abban a környezetben, amiben ő meg magát otthon.
2022. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azert mert te komolyabb vagy mar naluk , nem az a virohaszos es butasagokat beszelo, igy kevesbe tudnak azonosulni veled. Probalj meg le menni a szintukre , hat ha megtalalod azt az egyensulyt amivel pozitivabb kepet alkotsz a szemukben aztan kiderul majd , hogy nekik is van olyan enjuk amit te kedvelhetsz.
2022. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!