Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom, hogy így megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom, hogy így megcsókoljon. Hogy magyarázzam el, hogy ne essen rosszul neki?

Figyelt kérdés

Páromnak fogászati problémái vannak, elég szuvasak a fogai, az egyik tavaly ki is esett neki elől. Éjjelente sokszor vérzik a szája. Nem hajlandó fogorvoshoz menni, de az anyagiak miatt megértem, elég drága lenne ezt már rendbe tenni.

Egy ideje pedig még a fogmosást is elhagyta, mert szerinte a fogkefe csak ront a helyzeten. Szájvizet sem akar használni. Mentolos cukorkát kezdett el szopogatni...


Hát, most tartunk ott, hogy a fogmosás elhagyása miatt borzasztóan büdös a lehellete, csupa lepedék az összes foga, már akkor is zavaró a szájszag, ha összebújunk és beszél, de nagyon rosszul esik így a csók. Valahogy más is lett a csók, nagyon nyálas lett, mindig csupa nyál a szám széle, és érzem magamon, hogy csók után az én szám is büdös, ragad, már rendesen elkap az émelygés. Nem nagyon engedem neki így a csókot, összeszorítom a számat, elfordulok, elhúzon a fejem, megölelem inkább. Nyilván feltűnt neki, hogy gáz van, és most azt hiszi azért nem csókolom vissza, mert haragszom rá vagy utálom.

Reméltem, hogy magától észbe kap, de sajnos nem érti a problémát. Legszívesebben megmondanám neki, hogy miért, de nagyon szégyelli a fogai állapotát, és addig akárhányszor emiatt rosszul érezte magát, vagy szidta magát, mindig mondtam neki, hogy engem nem zavar, szeretem így is. De most kimondottan zavar, de nem akarom megbántani.



2022. nov. 13. 09:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon szégyelli a fogai állapotát, és addig akárhányszor emiatt rosszul érezte magát, vagy szidta magát, mindig mondtam neki, hogy engem nem zavar, szeretem így is. De most kimondottan zavar, de nem akarom megbántani."

Nem bántod meg, ha megmondod neki, amit úgy is tud, hogy fogorvoshoz kell mennie.

Ingyen vagy nem sokért (anyagköltség) nagyon jó orvosok vannak a tb szakrendelőkben.

2022. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Keressetek rá anyagi megoldást, és tetesse rendbe a fogait. Első körben az is elég lenne, ha a vérzés okát feltárnák és megszüntetnék, de a cél az összes problémás fog betömése, kezelése. Mondd el neki, hogy szereted, de a szájhigiénia teljes elhagyása nem segít, és olyan állapotok kialakulásához vezet, ami az intimitás rovására megy. Szeretnéd te is, hogy egészséges legyen, és jól működjön a kapcsolatotok, ezért mindenben támogatod, hogy rendeződjenek a fogproblémái. Kezdjetek el ezen dolgozni, mert így ki fog rohadni az összes foga.
2022. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Itt konkrétan szinte az összes fogát ki kéne már húzni inkább. Műfogsort a helyére. Rengeteg idő, rengeteg pénz, én ezt teljesen megértem, hogy nem tud és nem akar belevágni. De legalább ne direkt arra menne, hogy még jobban romoljanak a fogai.
2022. nov. 13. 09:21
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Egy műfogsor 50 ezer, 1 hónap.(TB)

Megéri.

2022. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő kész tények elé állit téged h vagy elfogadod ilyennek vagy nem.

Velem is volt aki így akart összejönni, hogy neki erre nincs pénze, értsem meg, ő ez.

2022. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos csak egy dolog (el KELL mennie, ez nem is kérdés és ezt a legjobb ha egyenesen meg is mondod neki), de az, hogy nem mos fogat, az bocs, de egyenesen hányinger. Rettentő igénytelen.
2022. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Öblögessen vízzel naponta többször, de vegyetek 3%-os, gyógyszertisztaságú hidrogén-peroxidot és csöpögtessetek vízbe, az is jót tesz, tisztít is, meg fertőtlenít is.

Ezt meg tudja csinálni és javít az állapoton.

Még alkoholos svédcseppel is öblögethet, az is jót tesz.

2022. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tb re kihùzzák neki ingyen, műfogsor meg van szerintem 100 alatt. Azért tudom válság van, de ennyit csak össze lehetne szedni, hiszen az, hogy fogatlan lesz lassan, nemcsak esztétikai probléma, az ételt sem tudja majd megrágni
2022. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehetséges koronát építettni rá a rosszakat meg kihúzni és eltűnik a szag is. Idővel lehet inplantatumot is.
2022. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
40 év felettiek vagytok már gondolom.. mert egy 20onx vagy 30x eves nő ezt nem viselné el ha a párja nem akarna tenni az igényesség és az egészsége érdekében.
2022. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!