Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért miért néznek le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért miért néznek le az emberek? Aki elvált gyerekes férfival kezd miért nézik le? Hogy "elhasznált" pasival kezd és biztos nincs önbizalma egy gyerekrektelennel lenni vagy ahhoz kevés és beéri ezzel" ez nem így van, attól még van önértékelésünk,

Figyelt kérdés
mert elfogadjuk hogy van gyereke, nem értem ezt a felfogást, miért alakult ki ez?

2022. nov. 15. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Kinek kell gyerekes pasi, akinek sajátja még nincs? Én sem értem. Én látok bőven elég gyermek nélkülit. Ha valakinek jó örök másodiknak lenni, hát én nem nézem le.
2022. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Azért egy gyerek mentes kapcsolatban az ember rugalmasabb, nem kell más kénye kedvehez alkalmazkodni, mint mondjuk az exfeleseghez, nem kell más hülye nevelesevel együtt élni és szívni miatta…
2022. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Én nem lenézem csak sajnálom.

Mert legtöbbször csak nehezebb lesz így a családalapítas. Egy extra gyerek, aki nem biztos hogy támogatja a helyzetet + egy exnő harmadik keréknek. Egyébként most van a környezetemben egy jó példa, na de csodálom is őket, mert ritkaság!

+ Én azt tartom ideálisnak, ha a leendő gyerekeim mindkét szülőtől az összes lehetséges errőforrást megkapnák.

2022. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert óriási kompromisszum és csak az egyik (a gyerektelen) fél részéről. Mindig probléma, ha a másik félnek van gyereke (nyilván nem közös). Elviszi az időt, az energiát es a pénzt.

Egy párkapcsolatot hosszú távon működtetni nagyon nehéz. Hidd el nekem, több mint 20 éve csinálom ugyanazzal az emberrel. Ha valamiért áldom az eszemet az az, hogy 23 évvel ezelőtt szakítottam egy elvált gyerekes férfival, mert zavart a fent vázolt helyzet. A lehető legjobb döntés volt.

Így is voltak nagyon nehéz időszakok a házasságunkban, de amiért mindig megtaláltuk a közös célokat.

Túl nagy kompromisszum. Keress rá az oldalon a “párom gyereke” kérdésekre.

2022. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Azèrt mert csak nyűg lesz az exanyuci a gyerek, megy a pénz és figyelem kétfelé, miközben a gyerektelen független emberekkel Dunát lehet rekeszteni.

Megy majd a nyígás hogy pénzeli exanyucit meg a gyerekét miközben te is terhes vagy például.

Soha nem értettem hogy miért választja valaki a problémásat amikor nem kötelező.

Na ezért.

2022. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk ha a gyereke es kozted 10 ev van az ciki mar ha 5 akkor o is megdughat ha meg kevesebb akkor elobb utobb rad fog menni.
2022. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 hát reméljük apuci nem r*bancot nevel a kisfiából, aki később nem fekszik felnőtt nők alá
2022. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy egy 30 feletti nőt bárki is lenézne ezért. Abban a korban azért már elég sok a gyerek és válás.

Egy huszonéves fiatal nő meg minek is akarna elvált, gyerekes pasit? Ezt én sem igazán értem.

2022. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
7. Xddd
2022. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
A gyerekes ferfi mar elt csaladban. Nehezsegek persze adodnak, mertektol fugg, hogy mekkora szivas. Nem biztos, hogy egy szingli tokkelutott jobb nala. Mint sok mas dologban is, az ordog a reszletekben rejtozik.
2022. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!