Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint is kegyetlenség olyan emberrel párkapcsolatban lenni, aki nem kell nektek igazán, csak pótlék és mellette ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ez történt velem, még mindig nem tudom feldolgozni és megérteni, hogy miért használják ki egyesek mások érzelmeit és teszik tönkre az önbizalmukat.
2022. nov. 15. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt nem értem, hogy ezt miért hagyják egyesek? Főleg nők, akik nek nem jó a Béla, mert 176 cm., se a Tibi, mert csak 280-at keres, hanem nekik a Zsolt kell, a 190-es, sebész.
2022. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 Te napi incel.
2022. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én meg azt nem értem, miért kell általánosítani és az ÖSSZES nőre kivetíteni a keserűséged.
2022. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kegyetlenség. Velem is történt ilyen. Hosszú idő, mire begyógyulnak a sebeid, de begyógyulnak. :)
2022. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kegyetlenség, inkább szegénységi bizonyítvány. Ugyanis ezek az emberek nem felnőttek, csak nagyra nőtt gyerekek. Ráadásul gyenge sz@rok mert egyedül nemtzdnak élni míg nem találnak olyat akivel nem felszínesen lenne. Ehhez hozzátartozik h ezek sexben ritka rosszak. Ego hajtja őket, mert belül önértékelési hibás genetikai hulladékok. Így másokat hoznak kellemetlen helyzetbe.
2022. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5-ös: tűpontos diagnózis
2022. nov. 15. 16:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is ezért van a pasim, megélhetés miatt.. és ismerkedik is , gondolom ha lesz jobb lelép.. addig elfér, mert itthon megcsinál mindent.. de néha nagyon elkeserít ez a kapcsolat.. de most ez van..
2022. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es -és neked ebben mi a jó? Tényleg annyi, hogy itthon megcsinál mindent, ezért eladod az önbecsülésed? Én kiléptem, de azóta is fáj, hogy hagytam magam. Szégyellem.
2022. nov. 15. 16:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Magányosan élni nehéz vidéken.. 12 órázok és jó ha begyújt vki amire hazaérek és főz is.. nem jó egyedűl és hát ez is jobb a semminél..
2022. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem kegyetlenség, mert nem azért csinálta, hogy téged bántson, hanem önző, érzelmi intelligenciája alacsony, a saját élvezete foglalkoztatja. De te is hibás vagy, hogy hagytad, hisz te is érzed, ha valami nem jó neked, és akkor te tudsz változtatni, nem csak a másikra lehet mutogatni, mitha te csak 1 kifeszített báb lennél aki semmit nem tehet. De. Nem vagy olyan emberrel, aki nem adja meg azt neked, amire vágysz.
2022. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!