Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság egy átlagos külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság egy átlagos külsejű férfinak mennyibe kerül egy barátnő/feleség fenntartása?

Figyelt kérdés
2022. nov. 15. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Az én férjem átlagos külsejű, és nem kell "fenntartania", mert van saját keresetem.


Mondjuk, ő normális, egészséges lelkű férfi, az ilyen hozzád hasonló nemnormálisaknak szerintem havi 50-ből már kijön egy ilyen Juliska-pénztáros jellegű csaj, akinek jólesik, ha pénzelik, mert magától nincs kedve vinnie valamire.

2022. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem egy autó vagyok hogy költséges legyen fenntartani
2022. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Havi 50? Na az biztos nem elég semmilyen nő fenntartásához, vagy legalábbis nagyon jól kell kinézni hozzá.
2022. nov. 15. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért túlzásokba ne essünk, a havi 50 még sok is...
2022. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Elég szomorú h így gondolkozol...
2022. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Pedig kb. ennyit költ rám a párom, ha így összeszámolom! 60-70...Nyilván akárhova megyünk, ott ő fizet, mozi/vacsi/néha wellnes hétvége, de ha mondjuk az én lakasomban alszunk, mindig főzök, vásárolol miatta. Mert én vékony vagyok, elvagyok kevés kajával, de ő tud enni... szóval nem csak ő költ rám
2022. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Nos, mivel a méltatlankodó válaszok (hogy mennyire gusztustalanok az efféle nőket fenntartandó tárgyakká - mint pl egy autó - degradáló kérdésekre) azonnali törlést érdemelnek, így az elvárt módon kívánok válaszolni a kérdésre. Sokba kerülök, igen. Ha ez kell ide, hát legyen 🤷 Puszcsiszercsilávcsi ☺️
2022. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, a válasz helyett gyalázkodást tartalmazó megnyilvánulások törlést érdemelnek.
2022. nov. 15. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
Biztos fura neked, de vannak olyan házasságok, ahol még a nő keres többet. Akkor mennyibe kerül egy férfi fenntartása? Ne legyél már ilyen! Persze, hogy nincs nőd, ha így vélekedsz róluk.
2022. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!