Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom azon, hogy van olyan téma, amit előtte cikinek találok?

Figyelt kérdés

Konkrétumok nélkül, lenne egy olyan téma, amihez ti nem értetek, ő pedig igen. Ő elkezdene erről beszélgetni, míg ti azt mondanátok, hogy erről nem szeretnétek beszélni.

Később kiderülne, hogy azért nem szerettetek volna róla beszélni, mert hiányos az adott témában a tudásotok és kellemetlenül éreznétek magatokat a párotok előtt, azaz úgy éreznétek, “beégnétek”. A párotok pedig erre kiakadna, hogy milyen dolog az, hogy egy pár akármely tagja akármit is a másik előtt cikinek érez.


2022. nov. 15. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem mindketten nem tudok ilyen szituban egészségesen kommunikálni. Neki nem kellene kiakadnia, neked meg nem kellene menekülnöd, és kimondhatnád mi az oka valaminek... már ha, bíztok egymásban... Na meg nem felidegesíteni kell magát az embernek, hanem beszélhetnétek róla, hogy ki mit érez, közösen kitaláljátok, mit hogy kezeljetek.
2022. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

És arról nem lehet beszélni, amihez nem értesz? Nem lehet meghallgatni a másikat, érdeklődni, de adj isten tanulni?


Én is felrúgnám azt, aki elkussoltat egy olyan témáról, amit én szeretek, csak azért, mert hülye hozzá és nem is akar más lenni.


26n

2022. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is marhára zavarna ha ennyire nulla lenne a bizalom felém. Plusz fogjam be a szám én is, csak mert a másik nem ért hozzá.
2022. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!