Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Libidókülönbség - kinek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidókülönbség - kinek mi vált be, hogy ne menjen tönkre a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan ffiak véleménye érdekel, akiknek alacsonyabb a libidójuk mint a párjuknak. Kinek hogy sikerült megoldani? Kielégititek akkor is, ha nektek nincs kedvetek? Zavaró, frusztráló ha közeledik és nektek nincs kedvetek, nem megy?

Előre is köszönök minden értelmes választ.


2022. nov. 16. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én a női oldalt tudom elmondani. Én nagyon nehezen viseltem a dolgot, még annál is nehezebben. Szöget vert a fejembe hogy miért nem akar velem lefeküdni, mi bennem a hiba, és miért nem mondja meg őszintén ha valamit másképp szeretne az ágyban, úgy ahogy én tettem. Mikor kérdeztem akkor azt mondta minden rendben, csak ő nem tud minden nap szexelni, egyszerűen nem áll fel neki mindig, és egy menetnél többre nem képes. Állandó kérdések lettek a fejembe hogy talán nem vagyok elég nőies? Furcsállottam hogy át néz rajtam mint az üvegajtón. Ritkultak a csókok is, aztán már az is megszűnt teljesen. Teljes elutasítást kaptam sokszor, főleg ha próbálkoztam nála és nem állt fel neki, az már szép álom lett volna ha esetleg tett volna nekem valami jót attól függetlenül hogy neki nem áll fel. Egy idő után már hozzá se értem ott, úgy voltam vele hogy kezdeményez ha akar. Egy idő után idegessé vált hogy nem próbálkozom, megkérdezte félek-e a f*rkától hogy nem nyúlok oda, mondtam nem. Egyszerűen csak nincs kedvem az újabb elutasításhoz. Frusztráló tud lenni, de rá kellett jönnöm hogy neki hiába szépítgetem magam, hiába edzek, hiábavaló minden próbálkozás ha nem akar együtt lenni velem csak ritkán, és neki elég is ennyi. Az előző kapcsolatom után meg még inkább rosszabbul éreztem magam, mert ott mindent megkaptam ilyen téren, annyiszor ahányszor csak akartam, ha napi 3x akkor 3x is simán. Nem volt olyan hogy fáradtság miatt ne lett volna szex, sőt semmilyen indok nem volt rá hogy a szexet hanyagoltuk volna. Ezekre csak két megoldás létezik SZERINTEM, az egyik, hogy az ember olyan párt választ akivel azonos a libidó, vagy beletörődik hogy a másiknak kevesebb van. Sőt, van egy harmadik megoldás, hogy az a fél akinek kevesebb a libidója, az próbál kedveskedni valahogy a magasabb libidójú párjának.
2022. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szakitas
2022. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1%

Kamagra!

Vagy öltözz be kurvának !

Játszatok szex rabszolgaságot !

2022. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is nőként tudok véleményezni. A folyamatos visszaitasítás magadban fog problémát okozni. Én is mindig magamban kerestem a hibát. Beszéltünk erről, neki nincs igénye a szexre túl gyakran, semmi más oka nincs. Aztán elengedtem ezt. Vártam hónapokig hogy mikor jön el az idő, amikor magától lép, és nem történt meg. Megoldás nincs rá, vagy elfogadod hogy ilyen, vagy nem és lépsz te. Vagy válás vagy szerető, vagy beletörődés. Más megoldás nem létezik.
2022. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én próbálom az ő fejével is nézni, mivel voltam olyan kapcsolatban régen, ahol abszolút nem kívántam a szexet (az illető ápolatlansága miatt). Tehát tudom milyen érzés kényszeresen csak legyünk túl rajta mottóval... Ezt semmiképp sem szeretném. Én nem kezdeményezek már soha, megvárom mig ő érzi mikor szeretné (heti 1x kb ritkán 2x). Szakitás kizárt, kompromisszumra törekszem, és nem kell 3.sem. Minden másból úgyis egyértelműen tzdom hogy szeret!
2022. nov. 16. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szerethet ha fel se all a farka rad gondolva... Minden no alma az ilyen férfi
2022. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom tele van pénzzel és a kényelmet, a luxust megtartja.
2022. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tele bizony! Havi 200at keres bocs. :-D Én a dupláját keresem és az én házamban lakunk. Kocsija sincs. Tudod van még aki az EMBERT nezi és nem a körítést.
2022. nov. 16. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!