Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi titkon más nővel tárgyalja meg az intim problémáit, vitákat ami otthon a barátnőjével adódik, es aszerint él ahogy a masik adja a rosszindulatú tanácsait, erről mi a vélemény ?
2022. nov. 16. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz.
2022. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Még nem tanulta meg hogy a magánélet az maganélet, a kapcsolatot mindenki ki akarja kezdeni fúrni, másoknak fáj ha vkik boldogak és nem kéne kitargyalni semmit. Csak azt h minden szép jo es kész.

Nem tud semmit az életről.

2022. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A barátnő tud erről? Ha igen, akkor miért tűri?

Egy párkapcsolatban normális esetben két ember van, és nem három.

2022. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a sértett barátnő a kerdező, azért írom így: nyilván, haez tényleg így van, akkor az rossz, a párod nem önálló, ami tök gáz. De érdemes azért venni pár mély levegőt, és végiggondolni, hogy ez biztos így van-e, nem csak te látod feketén a dolgot. Néha mindenkinek szüksége van külső visszacsatolásra, baráti véleményre. Nekem is van olyan fiú barátom, aki hozzám fordul, amikor baj van a barátnőjével, és női vélemény érdekli. Legtöbbször a csaj mellett vagyok, volt már olyan is, hogy lebasztam, hogy ennyi mindent ne osszon meg velem, de azért neki is igaza van néha, azt is el szoktam mondani, ha szerintem a csaj a hibás. Nem rosszindulatból, hanem azért, mert én elsődlegesen az ő barátja vagyok, nem a másik cinkostársa, és ha valami nem jó neki, akkor őszintén fogom a véleményem elmondani.
2022. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerinted mi a véleményünk? Nem is értem mi az értelme az ilyen kérdéseknek? 55 éves pedofil megerőszakolta, majd a Sátánnak emelt oltáron feláldozta újszülött gyermekét/unokáját, melyet a saját 15 éves lánya hozott a világra...mi a véleményetek erről??? Szerinted mégis mi lenne? Vagy ez valami social experiment, ami kiszűri a szociopatákat, azt a 100-ból 1-et keresed aki a nyilvánvaló helyett azt fogja válaszolni, hogy "Ok, ez így teljesen rendben van"???
2022. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arany ember.
2022. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beteg
2022. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Kettős a dolog. Egyrészről otthon is meg kell beszélni a dolgokat, másrészt egy kívülálló aki érzelmileg nincs benne a szituációban és neki semleges az egész, sokszor reálisabban tudja látni a dolgokat kívülről.
2022. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipusú embert felesleges megtűrni magunk mellett. Ezt ilyen szélsőségesen látom, mert arra van esze, hogy panaszkodjon más nőnek, de arra nincs, hogy a párjával beszélje meg, aki esetleg változtatni is tudna a dolgokon. A szememben az ilyen nem akar változást, csak szeret rinyálni vkinek, miközben megszégyeníti a jelenlegi párját. Volt benne rêszem. Elég sok embert bír a másik ellen hergelni. Na tudod ki bízna meg benne ezek után.
2022. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vajon mi a vélemény az ilyenről. Anyámborogass. Ez kérdés? Kukázni a nyomorékot 👉🚪
2022. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!