Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem én jobban szeretem, többet foglalkozok vele mint ő velem és engem jobban érdekel mint fordítva. Nem érzem azt a határtalan szerelmet. Suliba napközbe nagyrészt ignorál, haverjai, foci, stb. dolgok jobban előtérbe vannak mint én, és igazán szeretve se érzem magam. Nagyon fáj, és túl is gondolom valszleg, de nem mondanám neki hogy “figyelj, törődj már velem, a barátnőd vagyok”

2022. nov. 16. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig magától nem fog megváltozni, szóval vagy elfogadod így vagy beszélsz vele és jó esetben lesz változás. Ha nem, akkor meg ott a lehetőség, hogy szakíts vele és keress olyat, akitől megkapod azt, amit szeretnél és nem érzed magad elhanyagolva.
2022. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Azért ráerőltetni sem kell a dolgot mert az taszító.

Nagyon friss kapcsolat még ez, suliba jártok ezek szerint elég fiatalok vagytok.

Ha adsz neki még 1-2 hónapot az még nem a világ vége..

A fiúk meg alapból nem úgy mutatnak ki dolgokat mint a lányok.

Nyugodj meg, adj még neki időt, ha marad a szitu akkor sajna de el kell engedni.

2022. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a sulis kapcsolatokat tanulókártyàknak hívom, mert általában ezek jönnek mennek, tanulsz és épülsz egy kicsit innen is onnan is. Előfordul hogy valakinek bejön az élet és komoly, hosszú távú dolog válik belőle, de sokszor nem lesz az. Mire felnőtt leszel sokat tapasztalsz ezekből is. Felnőttként másképp gondolkodsz majd és másképp érzel, tudni fogod hogy akinek fontos vagy az törődni akar veled, és a tettekből érzed majd a szeretetet. Olyan embert keress később aki által több és jobb leszel. Ha jó helyen vagy, akkor otthon érzed majd magad lélekben.
2022. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy nem kölcsönös akkor nincs értelme.

Viszont fel kéne fognod, hogy attól, hogy a pasid mindkettőtöknek joga van maganeletre, egyedüllétre és főleg arra, hogy attól hogy ő most a pasid a világ nem állt le.

Azt akarod, hogy miattad hanyagolja azt a részét az életének, ami mindkettőtoknek fontos?

Mert bizony a tanulás, a barátok és a hobbik szerves részei az életnek és ő miatta (és fordítva) nem kell úgy csinálni mintha egymás nélkül levegőt nem tudtok venni.

Úgyhogy vagy osszekaparod magad, felfogod, hogy nem te vagy neki a világ mindenség vagy szépen hadd el.

Nagyon úgy tűnik, hogy éretlen kislány vagy.Kár neked egy párkapcsolat...

2022. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az iskola nem az egymásba bújás helye, mint a munkahely sem az.

Az iskolában a tanulás, az iskolai osztály és közélet és a barátkozás helye van.


Suli után meg szabadidőben találkoztok. Intelligens páros ezt így szervezi.

Még van mit tanulnod.

Ha mindig a nyakában lihegsz, megub

2022. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!