Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet ezt tudni?

Figyelt kérdés

Ti honnan tudjátok, vagy miből lehet sejteni hogy a párotok tényleg fel mondta az albérletét?


Hozzám költözött az albérletéből a párom, 2 honapja de egy honapig csak tárolt ott olyan cuccokat amik nem fértek el nálam, és árulta a neten őket, de mível nem lakott már ott, így a fő bérlője nem kért tőle lakbért, hanem meg engedte neki hogy tárolja ott a holmijait. ( Jó viszonyban van a fő bérlőjével, mível ismerik egymást majdnem 20éve) közel van az albérlete a munka helyéhez és ha már ennyire jó viszonyban vannak a fő bérlőjével, honnan vagy miből lehet tudni hogy valóban vissza adja neki a kulcsokat, és tényleg fel van mondva és nem pedig fizeti és fel járogat oda pl titkos búvohelynek használva ott szexelgetni a hátam mögött? ( Volt már rá példa, hogy hazudott nekem dolgokban csak mert szégyelt, vagy cikinek tartott valamit és ezek után nehezen tudok benne meg bízni )


Tippek honnan lehet tudni ilyet hogy valóban vissza adta a kulcsokat és már semmi köze ahhoz a helyhez?



2022. nov. 18. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem lennék "kapcsolatban" olyannal akiben ennyire nem bízok.
2022. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mathus ***** válasza:
100%

Aki szexelni akar az

1) tud a másik lakásán is

2) bérel szobát órára

3) autóban is lehet, bár kicsit szűkös

4) mindenkinek van haverja, szülei, ott is lehet.

2022. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálunk nem tud szexelni mert valaki mindig van othon és le bukna, autoja meg nincs.

Haverjaiban nem annyira bizik hogy olyat meg tudjon oldani, szoval csak az állítolagos volt albérletén tudna ha csak hazudja nekem hogy fel mondta de gyakorlatilag meg nem.

2022. nov. 18. 12:03
 4/8 Mathus ***** válasza:
100%
#3: akkor bérelek szobát órára, az nem egy nagy kunszt. beírom magam melózni, aztán közbe szabit veszek ki. voilá. senki sem jön rá.
2022. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg tőle. Utána már nem lesz problémád, mert abban a pillanatban ki fog dobni hogy megtudja, milyen ócska hulladéknak tartod őt.
2022. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízol benne, de azért csak összeköltöztél vele. Erre mit lehet mondani? 🤷‍♀️

Figyu, aki bszni akar mással is, az megoldja. Ezt jegyezd meg.

2022. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy felmegy a nőhöz....
2022. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

( Volt már rá példa, hogy hazudott nekem dolgokban csak mert szégyelt, vagy cikinek tartott valamit és ezek után nehezen tudok benne meg bízni )


Minek vagy vele ha szégyell(t)? Ha nincs bizalom?

Nem értem.

Ha annyira érdekel mit csinál kövesd :D

2022. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!