Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltak mar meg erzelmileg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak mar meg erzelmileg? Hogy erezted magad utana miutan kiderultek a dolgok?

Figyelt kérdés
Velem most ez van, es teljesen lerombolta az onbecsulesem. Egy szrnak erzem magam a masik nohoz kepest.
2022. nov. 18. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy erzed hogy erzelmileg?
2022. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat ugy ,hogy mast szeretett kozben velem volt, de testisegig nem mentek el, bar szerintem ido kerdese volt. Amolyan potlek voltam mig nem jottek ossze.
2022. nov. 18. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Hm, gondolom nehéz, de hidd el lesz olyan valaki, akinek te leszel a mindene.

Ezen túl kell lépni, ha eddig nem szakítottal vele tedd meg és próbálj másra koncentrálni, idővel elmulik ez az érzés is :)

2022. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szakitottam vele, csak en szere(t)tem es nehez elfogadni hogy igy kihasznalt
2022. nov. 18. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szard le
2022. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Más nők utan érdeklődik kíváncsian, az után is, akivel anno össze akart jönni, csak a csaj offolta.

Ettől függetlenül nekem eszembe nem jutna ezek miatt magamat lebecsülni(mivel azoknál a nőknél akik után koslat, jobb nő vagyok, ismerem őket, gyakorta utánoznak engem és meg vannak halva a sárga irigységtől is, meg sorolhatnám a sztorikat) hanem bennem az van, hogy a páromban csalódtam, hogy nemigen lehet akkor elkötelezve felém, és sanszos hogy hazugság az a hatalmas szerelem, udvarlás, ragaszkodás, meg minden, amit felém közvetít.

2022. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen volt ilyen. Gimisek voltunk. Szerelmes volt egy csajba, de a csaj nem viszonozta, csak barátként tekintett rá. Ennek ellenére továbbra is beszéltek mindennap. Majd jöttem én, aki nyitott felé, velem össze lehetett jönni. Amikor megmondta a lánynak, hogy vagyok én, akkor neki hirtelen mégis csak kellett. Mert rájött, hogy akkor annyira mégsem nyomi, ha össze tud valakit szedni, meg ugye így már nem hárult rá annyi figyelem. A kapcsolatunk első 1-2 hónapjában nem beszéltek, majd újra elkezdtek a hátam mögött. Szexuális dolgokról is. Ment nagyban a flört. Amikor én szóba kerültem, a csaj bedurcizott. (Ezeket amúgy onnan tudom, hogy amikor lebukott, megengedte, hogy beleolvassak). Na aztán lebukott az exem én meg mondtam neki, hogy vagy menjen hozzá, ha szerelmes belé, vagy ha nem az, ugyanis azt állította, hogy nem az, akkor legyen szíves megszakítani vele a kapcsolatot. Megszakította, de nem bírta ki és kb 4 hónap múlva kidobott engem, felvették újra a kapcsolatot és összejöttek. Nagyon megalázó volt nekem, hogy az egész suli azt nézi, hogy más jobb nálam és milyen könnyen eldobható vagyok és egyből talál mást az exem. Meg ugye végig mást szeretett helyettem, engem soha, csak kanos volt meg szeretethiányos és én összejöttem vele meg szerettem őt. Több, mint fél év volt ezen túltennem magam.


Egyébként tuti, hogy csak érzelmi megcsalás volt, nem találkoztak, mert a lány messze lakott, gimiben meg még nem úgy mentek a dolgok, hogy csak úgy leruccanok egy másik városba, főleg, hogy nekik nem nagyon volt pénzük.

2022. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!