Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csökkentő szexualitás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csökkentő szexualitás egy amúgy jól működő kapcsolatban? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt, pár hónappal ezelőtt változó munkarend miatt elkerüljük egymást, de amikor együtt vagyunk sem feltétlen akar ágyba csalni. Az utóbbi időben sokszor leptem meg (ilyen olyan fehérnemű stb) viszont előfordul hogy két hétig semmit sem csinálunk. Nem a szex a fontos, de néha úgy érzem, mintha kevés lennék.

2022. nov. 19. 08:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Kakast kell cserelni. Ez a teendo.
2022. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Sztem màst dug...
2022. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire elhanyagolt,beszélj vele.Kerdezd meg ,hogy már megint a szexet?Az is lehet,hogy nagyon kitagult a huvelyed és a farka nem tud felizgulni.Ha nemtud beléd élvezni,akkor már nem látja az értelmét,hogy miért hatoljon be.
2022. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Atyám milyen válaszok vannak itt, a 7esre és az utolsóra gondolok. xD


Kérdező valószínűleg el van fáradva, egyszerűen nincs kedve.

Persze ha ezt fogja folytatni továbbra is leulhetsz vele beszélgetni, hogy van-e valami probléma (akár veled is).

Mondjuk én akkor kezdenek el gyanakodni, hogy nem vagyok neki elég, ha nem törődne velem, levegőnek nézne...

All in all szerintem a beszélgetés, kommunikáció a kulcs.

2022. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!