Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összefoglaljátok pár mondatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefoglaljátok pár mondatban az eddigi kapcsolataitokat?

Figyelt kérdés

Csak tömören:hány évesen mik történtek, aztán miért jött a szakítás, aztán megint mi történt, stb...

Mindenkinek tanulságos topik lehet ez, írjatok minél többen.


2010. szept. 29. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

-


Összefoglaltam.

2010. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, meddig fog élni ez a topik. :)
2010. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
No elég az "építő" kritikákból!
2010. szept. 29. 18:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Unatkozol, és mivel nincs csajod/pasid más szerelmi életén akarod kiélni magad...?
2010. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Idézőjeledet iróniának tekintem. De most gondolkozz egy kicsit komolyan: hány ember fogja kiteregetni azt, hogy: -ekkor ismertem meg - ekkor volt az első csók - ekkor szeretkeztünk először. Folytassam, vagy magadtól is látod, hogy azért a többség nem fogja így részletesen, naplószerűen leírni ezeket a dolgokat?
2010. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Moszuke ***** válasza:

valamikor általánosba érdekből jártam egy lánnyal 2napig, aztán nem volt pofám kihasználni. elmondtam neki miért is "jártunk", és véget vetettem neki.


14évesen a barátom összehozott nekem egy hááát. könnyű vérü lányt. az volt kb 3hét, rájöttem hogy nincs szükségem arra hogy a lányt minden nap másik csávóval lássam.


hmm aztán vájá csak, valaki kihagytam tuti.. jah igen kb 16-20közt fingom sincs mikor a barátom összehozott egy lánnyal, akivel nem jártunk mert nem jött be. (ez rövid volt)


aztán nem rég volt egy egy hónapos szintén kaksi kapcsolat, ami azért ért véget mert a csaj belső értékei nem ellensúlyozták a külső hiányossággokat. értitek ugye.

adtam a dolognak 1hónap esélyt, hogy megismerjem őt. ez sikerült. és hát csalódtam. azt hittem aki "csúnya" az akkor más téren jobb.

hát ennyi.

2010. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14 éves voltam, barátom 16 amikor összejöttünk

rá 3 hónapra megcsókolt, majd erre rá 8 hónappal először pettingeltünk (most kb. ott tartunk hogy én 15 ő 17) aztán, amikor 18 lett, a szülinapján megleptem, és megtörtént az első szeretkezés.. :) még mindig együtt vagyunk. ő 18 én 17.

2,5 éve járunk... :) Nekem és neki is én vagyok az első kapcsolata.

2010. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A pasi önzősége miatt ment tönkre mind. Ja és az alkalmazkodási képtelensége miatt.
2010. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó háromnak az összefoglalót, a többinek meg üzenem, hogy húzzon máshova okoskodni.
2010. szept. 29. 21:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Megaláztak, eltiportak.
2010. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!