Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi visz arra rá embereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz arra rá embereket, hogy amikor külön vagyunk csak rosszakat gyártsanak rólam?

Figyelt kérdés

Pl a párom folyamatosan kattog hogy lehet kihasználom, csalom, csetelgetek mögötte es ilyenekkel hívogat fel hogy magyarazatokat követel.


De pl mama ugyanez. Ha lemerült a telefonom, végig azon kattog hogy biztos letiltottam, nem foglalkozom vele nem szeretem, es mikor már tudunk beszélni le..sz.


Ez a nyuszika az ásóval típusú vicc, amikor végig morog magában a nyuszi, hogy elkérje ne kérje a sünitöl az ásóját, biztos nem adja ide, de lehet de nem, mire odaér meg elkezdi szidni a nyuszit hogyb+ az ásódat.


Sokan magukban alapvetően miért rosszindulatúak? Miért gyártanak fikcíokat?


(Mikor megszólal a telom h hív a barátom, már gyomoridegem van)



2022. nov. 24. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem aggódik a mama.

Nem rosszindulatbol teszi, csak te hiszed azt és mivel ismer, hogy kiforgatsz mindent inkább felhiv, inkább orulhetnel neki.


A párod magából indul ki, ő az aki csetel és megcsal(na).

2022. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De rosszindulat.

Mama egyaltalán nem aggodásrol beszélt.

Párom rolam fantáziálgat. Nem magárol beszél.

Pl multkor kertem kölcsön na akkor en kihasználom biztos csak ezert akartam találkozni másért nem is hívtam volna. Ezeket vágja hozzám.

2022. nov. 24. 17:48
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor hadd ott ilyen egyszerű.
2022. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Es ha a kovwtkezo is ilyen irjam ki ujra mire válast kapok hogy az emberek miért kattognak magukban fikciokat gyártva?
2022. nov. 24. 18:06
 5/17 A kérdező kommentje:

a volt barátom meg a facemre kattant rá betegesen. Ki like-olgat ki posztolgat rám, es ezen őrölte magát mig nem voltam nála.

Mi viszi rá a rosszindulatra az embereket?

2022. nov. 24. 18:07
 6/17 anonim ***** válasza:

Próbálom elképzelni én milyen okból tennek ilyesmit ha tennek.

Akkor találgatozik szerintem egy ember ha nem kommunikálnak vele vagy becsapják/becsapták

Ok nélkül nem gondolnám hogy ilyen van

2022. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mama az unatkozik és ez öreg szokás
2022. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De mama is nekiállt engem vádolni bántani.


Csak ugy képenvág az néha amig én a páromról álmodozom míg nincs velem, néha mosolygok ia egy két sztorinkon magamban, addig ő felhív ilyenekkel hogy tiszta ideg:(

2022. nov. 24. 18:26
 9/17 A kérdező kommentje:

Ezen is ment ma a téma hogy twgnap ugy vettem neki fel hogy na szerelmem mindenem? (Es ezután lehozott az életemrol a görcseivel)

Ma meg ugy vettem neki fel hogy na már megint te?(mivel már gyomoegörcsöm van ha hív)


Aztán ebbe is beleállt. De elmondtam hogy kiakaszt. Igy nem mondta el inkabb hogy milyen fikcioja van már megint. Csak azt hogy egész ejszaka nem aludt mert eszébe jutott vmi.


De mivel már ennyitol rosszul lettem hogy már megint?

Igy szépen letette hogy szeret imád lenyelte puszi es inkabb nem mondta el.

Azzal meg az a baj ha lenyeldesi, hogy ki fog robbanni később felgyűlve.


Miért ilyen sokak agya?

2022. nov. 24. 18:31
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván nem szórakozásból.

Valami oka csak van. Nem próbáltál még beszélgetni vele? Akkor lehet hogy nem lenne ez a magában sgyalás🙂

2022. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!