Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat, játékokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat, játékokat szoktatok ti csinálni prárkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 4 éves kapcsolatban vagyok a barátnőmmel (én 22, ő 19) és most a 3. Honapja, hogy távkapcsolat van köztünk. 1600km (külföldre mentem dolgozni) választ el és majd ő is fog jönni kb 4 hónap mulva (autósiskola miatt).

Kezdem kicsit ellaposodónak érezni a kapcsolatunkat, mióta külön vagyunk, unalmas beszélgetések, nincs téma stb...

Kinek milyen ötlete lenne, videohívás keretein belül hogyan lehet kis új dolgot, változatosságot hozni a távkapcsolatba?



2022. nov. 24. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Ugysem birod ki szex nelkul es megcsalod majd
2022. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
1-es igazat szólt. Majd gondolj ránk, mikor megtörténik.
2022. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Hacsam nem ő csal meg téged előbb.
2022. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, mindenki magából indul ki, neked ez a prioritás, nekem más ;)
2022. nov. 24. 20:40
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Meg csak 3 hónap telt el külön de már unod...

Lehet azért unod, mert ő sem visz bele semmit és ő is un, mert ő is úgy érzi, hogy nem adsz bele semmit lol.


Camsex? Együtt filmezés, zenehallgatas, vicces videók, régi emlelekrol beszélgetés? Vagy akár vmi játék, ami versenyzés egymás ellen? Több ötletem nincs.

2022. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a megcsalás múlt idő.
2022. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

De komolyan. Amikor megtörténik, vagy részedről, vagy az ő részéről a félrelépés, jusson eszedbe, hogy a gyakorin megmondták :D

Még magadban sem bízhatsz, nem hogy benne, az emberek gyengék.

2022. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

De majmok vagytok :DDD


Am ja ezt sosem tudható kérdező, lehet egyszerre léptek félre lol.

De te főleg, mert pasibol vagy és a szex, a punc* kell, főleg az újnak nem fogsz tudni ellenallni, még fiatal vagy és kanos mint az állat. xD

Persze lehet a barátnőd sem kell félteni, de inkább rád saccolnek hamarébb (ha már nem tetted meg és ezért unod a drágád)!

És ez nem rosszindulat egyikonktol sem, hanem tapasztalat...

Ha tévedünk akkor a legjobb ha a csajokat kerulod, mert tényleg nem fogod tudni kibírni. Úgyhogy inkább ne keverd magad bele a kisertesbe, sok erőt és kitartást! :)

(5-os vtam)

2022. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Én a csajra a fogadnék. A magyarázata kb ez lesz: "Mert szörnyen szomorúnak és magányosnak éreztem magam."
2022. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
En a pasira, neki magyarazat sem kell, eleg,hogy penisze van.
2022. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!