Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a barátnőmön?

Figyelt kérdés

Állandóan azt álmodja, heti rendszerességgel, hogy megcsalom. Utána persze két napig haragszik rám, hogy biztos így van, ez egy jel, meg ha megcsalom miért nem mondom el neki stb. S ez már nem egyszer, nem kétszer, nem tízszer fordult elő...

Megmondom őszintén, hogy sajnálom, ugyanakkor viszont marhára idegesít, hogy nem létező problémán hergeli magát és ezzel az én kedvemet, hangulatomat is folyton lerontja.

Mivel nem vagyok hűtlen, így egyszerűen nem is tudom annyira komolyan venni és most már néhány szóból elintézem az egészet.

Ha valóban csalnám, akkor biztosan lelkiismeret furdalásom lenne és állandóan magyarázkodnék stb. de így meg csak bosszant.

Segíteni szeretnék neki, de nem tudom mivel.



2022. nov. 26. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Addig fog csesztetni hogy már elveszi a kedvedet a kapcsolattól!
2022. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Valójában szerintem ez fordítva megyen. Őt reszelgeti valaki.
2022. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Azt ugye tudod, hogy mindig az kiabál akinek ég a háza... lehet, hogy ő csal meg és mivel ő megteszi, simán belőled is ki nézi? Nem véletlen álmodik ezzel naponta. 31/N
2022. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt nem tartom valószínűnek, hogy megcsaljon. Lehet, hogy hiba, de én 100%-ig megbízom benne, nem olyannak ismertem meg, hogy hajlandó legyen megcsalni. Ezért bennem fel sem merül ilyesmi.

Mindenesetre jó nyitott szemmel élni, úgyhogy köszönöm a felhívást erre is!

2022. nov. 26. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm folyton azt mondja bár már ritkán h el fogom hagyni azt álmodja meg h nem szeretem..
2022. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert vagy félrekefél(t), vagy önbizalomhianyban szenved.
2022. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeret furdalása van 😃 Amikor félreléptem ugyanezt hazudtam, csak h ne bukjak le,meg hát kínzott a lelkiismeret...
2022. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álmoknak mindíg van valamilyen szintű valóság alapja.
2022. nov. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki: tudom, hogy nem ezt álmodtad. Ha valami gond lenne a kapcsolatunkban, szólok, addig ne mondd nekem, hogy ezt álmodtad, mert a végén tényleg elmegyek.
2022. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!