Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én gondolom túl a helyzetet? A párom hetelni jár, minden szombat hajnalra ér haza és hétfő reggel megy is. A hétvégéink abból állnak, hogy órák hosszára az apukájához megy, ahova csak ritkán visz magával. Ha hazaér egyből lefekszik

Figyelt kérdés
Cigizni kimegy órákra, telefonál, nem avat be semmibe. Négy éve vagyunk együtt. Ha szépen megkérdezem, vagy felhívom telefonon egyből megsértődik és nem ad normális konkrét választ. Én vagyok ennyire hisztis ahogy ő mondaná vagy nektek sem tetszene ez a hozzáállás?

2022. nov. 26. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ennek igy már vége.
2022. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tűnik úgy, mintha ez egy kapcsolat lenne.

Off: mi az a hetelés?

2022. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A hetelés, hogy 5 napot dolgozik távol és nem jár haza.
2022. nov. 26. 16:07
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miért gondolod, hogy ez egy párkapcsolat.
2022. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én sem nevezném párkapcsolatnak, semmilyen szempontból. Még szexelni sem akar? Vagy esetleg arra még kellesz neki?
2022. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

"Off: mi az a hetelés?"

Hú te is aztán képben vagy a világgal ecsém... Biztos sokat dolgoztál már életedben.

2022. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Hatos, én lehúztam eddig 25 évet, és még sosem hallottam ezt a kifejezést. Lehet, hoyg nálatok ott a faluban csak ilyen munka van, de a világ kicsit tágabb. Ha több tisztelettel és nyitottsággal viseltetnél iránta, téged sem tartana mindenki egy ostoba fajankónak.
2022. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ilyen munka lenne, de ott ahol van nagyon jól keres és nem akar annál lentebb adni. A költözés pillanatnyi fellángolás után feledésbe is merült.
2022. nov. 26. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

#6 én írtam. Bár nincs hozzá közöd, tájékoztatásul közlöm, hogy 2001 óta dolgozom.

De ezek szerint egészen más körökben mozgunk. Szerintem jól is van ez így. :)

2022. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, vágyálmokban élsz. Láttam már bőven ilyet. Jól keres, elissza/drogozza/k*vázza a pénzét, aztán sz*rik minden másra. Ilyen mentalitás mellett pedig sem (jobb esetben) a párkapcsolat, sem pedig (rosszabb esetben) egy család nem működhet így tovább.
2022. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!