Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt valami más van vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt valami más van vagy ez tényleg betehet egy férfi egojának?

Figyelt kérdés

Nem érdekli, ha barátnőzöm, kirándulok, vagy utazok. A fiúbarátok sem zavarják.


Viszont két dologra nagyon érzékeny.


Az egyik a sport. Évekig versenyúszó voltam és fitnessz-versenyen is voltam. Már nincs olyan kipattintott testem, de rendszeresen úszom, amit ő elutasít fejben. Úgy tesz, mintha nem történt volna ilyen. Mindig próbálja bizonyítani hogy èn nem is vagyok olyan komoly úszó vagy nem tudok akkora súlyt felemelni


A másik, hogy a szüleimmel gyerekként bejártuk Európa nagyvárosait, ugye a sportesemények mellett. A szüleim, rokonaim, külföldi barátaim mindig hívnak engem/minket látogatóba, kirándulni, de a barátom élből elutasít minden ilyen meghívást. Ha megyünk valahova, azt saját pénzből kell tennünk vagy az Ő barátait kell meglátogatnunk. Aminek néha nagyon nonszensz legoldása lesz: pl. az unokatestvérem a négyszobás lakásába hívott Svácba és vállalta, hogy ingyen fuvaroz minket, ehhez képest az ő felszolgáló barátjához kellett kimenni, kanapén aludni és mindent saját pénzből finanszírozni. Vagy egy Erasmusos barátnőm hívott Lisszabonba ingyen szállással, de nem, nekünk hostelben kellett aludnunk.


2022. nov. 26. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de kb semmi nem derül ki a pàrodról, vagy a kapcsolatotokról - ha ilyen sok a közös rokon , haver , ismerős , nem lenne célravezetőbb őket kérdezni?
2022. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
A csajok mindig ambíciózus pasit akarnak, aki nem csak ingyenélősködik a haverokon. Aztán ha megkapják, az a baj.
2022. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Lekezel téged és a sikereidnek nem tud örülni, mert mivel ő a leírásból adódóan semmit nem tudott felmutatni az üres egóján kívül, ezért azt próbálja védelmezni. Utálom az ilyen embereket és nagyívben kerülendőek. Kivétel, ha tizenéves vagy huszon páréves fiatalok vagytok, abban a korban még elfogadható ez a féle viselkedés.
2022. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem azért nem akar másoknál vendégeskedni, mert akkor illik visszahívni a vendégeket nektek is. És sokan nem szeretik az otthonukban a vendégjárást, zavarja őket ha a privát szférájában embereket kell kerülgetni, foglalkozni velük amikor ő legszívesebben mást csinálna.

Nem ego kérdés ez szerintem, inkább csak egy "tiszta helyzetet" akar teremteni azzal hogy inkább fizet a szállásért, minthogy később neki is illendőségből olyan embereket kelljen vendégül látni, akik nem a rokonai, barátai, és nem is ismeri őket közelebbről. A saját haverjai, rokonai az más kérdés, nekik "visszaadja" bármikor a szívességet.

2022. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Van ilyen fajta ember aki ha bele döglik se fogad el segítséget. Nem okos, ellenben túlélő.
2022. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem fogad el tõlem/barátaimtól segítséget
2022. nov. 26. 16:40
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

#6:

A 4-es válaszomban leírtam, hogy sok ilyen ember van.

Sokan így csinálják, hogy később ne lehessen rajtuk semmit számonkérni. Mert bizony a mai világban egy szakítás/válás alkalmával fel szokták hánytorgatni a felek egymásnak, hogy "bezzeg amikor az unokatestvéremnél nyaraltunk akkor te ezt és ezt kaptad ingyen és bérmentve.....stb, stb."

Ő meg meg akarja előzni hogy bármit is számon lehessen rajta kérni. Nem is kell visszahívni vendégségbe azokat akik meghívtak, és nem is lehet számonkérni rajta semmit. Ez sok embernek rideg vagy egoista viselkedésnek tűnhet, de bizonyos szempontokat tekintve lehet hogy jobban jár hosszútávon.

2022. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem normális. Mi 20 éve nem mentünk sehova. Bocs hogy ezt írom de ilyet messzire kerülni kell. 40f
2022. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Büszke, ennyi.
2022. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Akkor menj egyedül. Miért ne mennél, ha hívnak a rokonok?

Nem büszke, hanem hülye

2022. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!