Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha ezért így beszólt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezért így beszólt?

Figyelt kérdés

Csak hétvégente találkozunk a barátommal, mégpedig nálunk. Sokszor megkér engem, hogy masszírozzam meg. De most nem egyből pattantam azért hogy valami kaját csináljak neki, így azt mondta már milyen semmirekellő meg lusta dög vagyok. Vagy odabújok hozzá, és akkor azt mondja, hogy ne nyalakodjál itt nekem, hozd már be azt a kaját.

De ha valamikor nem akarja, hogy elmondjam azt amit gondolok, akkor azt mondja fogjam be a számat.


2022. nov. 27. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, nem szeret téged ez az ember.. ha valakit szeretünk akkor a legkevésbé sem beszélünk így vele.


Nagyon sajnálom.

2022. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már kevesebbért is szakítottam, ez a fajta viselkedési minta a bántalmazó kapcsolatokra jellemző...


Szerintem ne hagyd magad, ha ok nélkül bánt, el kell engedni őt.

2022. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Egészségedre.
2022. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Masszírozáshoz pattanni, kajacsinálás, nyalakodás, fogd be a szád, lusta dög, és ezekre buta picsogás hogy ez így rendben van?: incel kamukérdés már megint 🤦

Nincs ilyen debil nő, akármennyire is szeretnétek. Szánalmas.

2022. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Akit szeretünk, azzal így nem beszélünk, gyakorlatilag házicseléd vagy, akit még csak meg sem becsülnek.
2022. nov. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5 ilyen van, nagyon buták az emberek
2022. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem normális. De neked ez volt a legjobb az összes közül. Te választottad. Súgom halkan hogy egy normális értékrendben az első ilyen "beszólâs" után azonnal ki van dobva a pasi.

Nem hogy még kérdéseket írogatnak...

2022. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Parasztnak nem való csokoládé, mert csak összekeni magát.

Sajnos egy kihalóban lévő nőtípushoz tartozol. Más férfi a tenyerén hordozna, csakxólok.

2022. nov. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!