Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem elhanyagol. Semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem elhanyagol. Semmibe vesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, de már jó pár éve semmi érzelmet nem mutat felém, nem puszil, nem csókol meg. Soha nem mondja, hogy szeret. nem tudom elhegyni, mert nincs hova mennem a 13 éves lányommal. Beszélni próbáltam már vele, de nem változott semmi. Nem érzem magam nőnek. 45 éves vagyok.
2022. nov. 29. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon szomorú , pedig ha tudná hogy mit veszít el
2022. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz elmenni akkor vagy tursz, vagy szeretőt tartasz, aki hátha úgy beléd esik, hogy elvisz magához.

Mást nem tudok erre írni sajnos.

2022. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Mikor romlott meg a helyzet? Mit mond, mivel van baja? Milyen problémátok van?


Házasságban egyébként minden közös, ha elvállsz, akkor mindent, amit házasság alatt halmoztatok fel feleződik és fizet neked gyerektartást.

2022. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Te is elhanyagolod magad?

Ugye nem?

2022. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mathus ***** válasza:
13%

#3: szerinted milyen baja van a férjnek? valszeg nincs szex, mert anyunak fáj a feje, de amúgy legyen minden.

nem a fickóé a gyerek, és a lakás meg nem a nőé, mert a házasság előtt szerzett vagyon. tudod mi feleződne így? kb a nagy semmi.

2022. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Vagy lelépsz, vagy szeretőt keresel, vagy tűrsz, de csendben. A folyamatos kérdésektől nem lesz változás.
2022. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
5. Hat ha igy van akkor nem kell csodalkozni.
2022. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Tedd ki a kisújjad, 50-100 szerető ugrik rád egy héten belül. Én is megdugnálak, még csak az sem érdekelne hogy nézel ki. Sőt, tudom milyen szépeket is tudnék neked mondani? Ha nem én, akkor meg van rajtam kívül több száz férfi aki kényeztet egy kis szexért cserébe. Vicces hogy én is házas vagyok, csak éppen otthon nincs szex.
2022. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mathus ***** válasza:
52%
#8: neki nem szex kell, hanem szép szavak, meg koszt-kvártély. szerinted mennyire életképes, ha saját bevallása szerint magát sem képes eltartani?
2022. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Semmit ne tegyél, hiszen az előző kérdésed óta sem tettél semmit a gyakorin való íráson kívül. Jóvanezígy neked.
2022. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!