Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt úgy a pasik soha nem látják, ha egy nő csak azert próbalkozik be nála mert csak a pasi párját akarja "lenyomni"? Azaz rivalizáció csak az egész? Ezt hogy lehet megértetni egy férfi 2 bites aggyal?

Figyelt kérdés

Vannak olyan szituk amikor a nőnek alapbol nem is kell a pasi(mert barátja vam, mert szerelmes, mert nem tetszik neki stb), de ettől függetlenül teszi magát a pasinak mert egotuning mondjuk a bókok, vagy jó látni a pasi párjának a féltékeny fejét, vagy hogy ő jobb nőnek számítana a pasinak mint a saját bnöje. Azaz rivalizációs játszma csak az egész.


És amikor a pasik adják alájuk a lovat nagy naivan, mert azt hiszik amilyen hülyék, hogy tetszenek a bepróbálkozó nőnek, akkor voltaképpen a saját magukat, a kapcsolatukat, és a párjukat járatják le, a bepróbalkozó nő jön ki "győztesen" az egészből.



Na ezt a rém bonyolult gondolatmenetet hogyan lehetne rémegyszerűen átadni a naiv ostoba férfiagynak hogy megértse a játszmákat, és ne égesse magát a kapcsolatát meg a nőjét le?


(És ez mégcsak nem is korosztályfüggő. Egy 30-40 korú is ennyire hülye:()



#ostoba férfiak
2022. nov. 30. 18:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. És többnyire nem a nők próbálkoznak, a férfiak meg leszarják ilyenkor, hogy nőjük van, csak a farkuk után mennek. Többszörösen téves az elméleted.
2022. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Noren1989 ***** válasza:
89%
Kérdezel is valamit végre?
2022. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Akkor ha maradnak ekkora hülyék.

Nézzük a B tervet.


Hogy lehet jól kijönni olyan szitukból barátnöként, mikor egy másik (sokesetben rondább rosszabb)nő akinek nem is kell a pasi, de sikeresen egotuningol mert csorog rá az idiota pasi nyála?


Mert pl vissza tudnám adni, hogy neki állok flörtölni a nő barátjával fétjével viszonzásul(C terv), de ebbe nem akarok energiát pocsékolni. Hogy a ratyi barátjukra/férfükre nyomuljak hogy visszaadjam.

2022. nov. 30. 19:09
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez mindkettő nemre vonatkozik, a férfiak ugyanúgy képesek hulyiteni a nőket, pedig van barátnőjük...
2022. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
3-as Ezt te sem gondolhatod komolyan! Olyan pasit kell választani, aki nem megy bele ilyesmibe.
2022. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szinte mindegyik pasi beveszi es belemegy az ilyen játszmákba ostobán. Egy idősebb jmis simán verhető. Úgy lehet velük szórakozni mintba fogyatékosak lennének.


De az a része már engem is érint mikor másik nő gúnymosolyog rajtam. Nem én akarok lenni a szánalom.

2022. nov. 30. 19:23
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

lehet én vagyok a hülye, de ezt nem bírom felfogni, ez egy általánosítás akar lenni, hogy minden férfi képes lenne otthagyni a barátnőjét egy másik nő miatt, akinek igazából nem is kell?


mert ha igen, akkor ez hülyeség ahogy van, biztos van akire igaz, de én személy szerint hülye lennék otthagyni a barátnőm amiatt, mert egy másik csaj úgy tesz, mintha bejönnék neki

2022. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem otthagyásrol van szo.

Hanem ilyen egotuningolasokrol jatszmákrol.

2022. nov. 30. 19:31
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Normális pasit kell választani. Nincs más recept.
2022. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Pont azok ilyenek. Akik fogják a jeleket ertenek a nőkhöz, van érettség is vmilyen szinten.


Az incelek pl azt se vennék észre ha nekik vetkozne le egy nő. Oda se néznének. Vagy a helyzettel se tudnának mit kezdeni.

Vannak ezek a vaklegyek is. Akik nem fogják a flörtjeleket sem.

Ezekkel tényleg nem lehetne játszmázni. Mert ülnek bárgyún a nőjük mellett és lehet azt sem tudják milyen nap van. Igazi megbízhatók.


De sokan nem ilyenekkel járnak. Es a másik réteg aki valamennyire talpraesettebb, és autoradarozza ha egy nő nyomul, az meg is változik. Es nem ül bárgyún.

Hanem mit csinál? Becsicskul.:(

2022. nov. 30. 19:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!