Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerethetnék bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnék bele a páromba újra úgy ahogy régen szerettem?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és ó is. 4 éve vagyunk együtt. 3 éve együtt élünk. Minden jó volt köztünk de az elmúlt 2 hónapban teljesen úgy érzem hogy elgidegültem tőle.elmondasa szerint ő boldog ebben a párkapcsolatban. Hogyan tudnám újra visstahozni az érzéseimet? Nem akarok 4 évet eldobni. Soha nem veszekszünk. Hűséges is és ezt már bizonyította is.
2022. dec. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne részletezni milyen érzéseket akarsz visszahozni meg mit takar az elhidegülés. Ha észrevetted, hogy büdös a lába és a lepkék se rajzanak a gyomrodba, de attól még szereted, az nem a világvége, csak váltottak az érzéseid szerelemből szeretetbe. Ha a hátad közepére se kívánod, idegesít az egész ember és ennek megfelelően viselkedsz és nem vagy hajlandó változtatni se "ilyen vagyok" felütéssel, akkor el lehet gondolkozni a párterápián, ha nem akarsz 4 évet eldobni. Ha ez se vagy hajlandóság sincs, akkor nem nagyon van más lehetőség.

Szerintem fejtsd ki jobban.

2022. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint az első írja nem mindegy, hogy érted az elhidegules részt, bár lehet tök mindegy, mert igazából az is elég, hogy elmúlt a szerelem.

És ez nem jön vissza hiába szeretnéd.

Maximum más személlyel.

Úgyhogy te döntsd el mit szeretnél. Így is jó, vagy inkább nem, erre választ csak te tud(ha)od.

2022. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az érzéseim nem múltak el. Vagyis szeretem. De úgy érzem hogy nem annyira mind régen. Szeretném vissza hozni azt a régi érzést.
2022. dec. 4. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
4 év kapcsolat és 3 év együttélés után ez nem kudarc pedig. Akkor lehet az, ha a kapálózással azzal teszik. Romantikázzatok, szervezzetek randikat, kedveskedjetek egymásnak, ápoljátok a kapcsolatot.
2022. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve vagyunk együtt, de épp most kezdünk kilábalni egy viszonylag hosszabb ideig fennálló kapcsolati krízisből, ami hasonló dolgok miatt alakult ki. Annyi, hogy mi veszekedtünk, az utóbbi időszakban (vagyis akkor, amikor ez volt) egész sokat, így biztosan ez indította el ezt az egészet. De nálunk is ez volt, csak páromnál. Ő volt az, aki szintén azt a szót használta, hogy el volt hidegülve, illetve ugyanez volt vele is, hogy a kezdeti rózsaszín köd elmúlt, ezért rögtön azt hitte, hogy akkor már nem is szeret, és mindenáron a kezdeti, nagyon erős érzésekhez ragaszkodott és azokat szerette volna újra érezni. Érdekes, mert kettőnk közül ő sokkal tapasztaltabb, mint én, neki összesen 11 exe volt (és velem van a leghosszabb kapcsolata), míg nekem ez az első kapcsolatom, de mindig is tisztában voltam vele, hogy ez egyszerűen így működik, ez normális, csak átalakulnak az érzések, nem megszűnnek. Én járok pszichológushoz (ettől független dolgok miatt), vele is minden héten ezt beszéltük, hogy nem hiszem el, hogy ő ezt nem látja, nem tudja, amikor annyira logikus, és nem egy hülye ember ő, a pszichológusom azt mondta, nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni, várnom kell, hogy tudatosul-e benne is ez. És úgy tűnik, hogy igen, kb 1 hónapja újra mondja, hogy szeret, és pont ma éjszaka volt egy hosszú beszélgetésünk, amikor elmondta, hogy ő eddig tényleg azt hitte, hogy a szerelem csak kémia, de most rájött, hogy sokkal több annál, és tenni is kell érte, mert ha csak kémiára alapszik, az pár évnél tovább nem fog tartani, és hogy az sem feltétlenül rossz, ha átalakul szeretetté, sőt.


Bocsánat, hogy ilyen személyesen fogalmaztam meg, de remélem, a lényeg átjön, nálunk is hasonló gondok voltak, és úgy tűnik, hogy most végre rendeződik, szóval kitartást nektek is, megéri!

2022. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!